czerniak trądzik łuszczyca alergia przy każdej chorobie podaj zasady profilaktyki

CZERNIAK 1.Unikać solariów. 2. Nie wychodzić na słońce pomiędzy godziną 11 a 16. 3. Stosować filtry UV. 4.Noszenie nakrycia głowy i okularów przeciwsłonecznych. TRĄDZIK 1.Zdrowo się odżywiaj. 2.Dokładnie oczyszczaj twarz. 3.Unikaj słońca w dużej ilości. ALERGIA 1. Uzupełnić poziom wapnia. 2. Zdrowo się odżywiać. 3.Jeżeli jest to dziecko to nie należy zbliżać dzieci, dzieci nie powinny mieć kontaktu z osobami palącymi, osobami kaszlącymi, mającymi katar. ŁUSZCZYCA 1.Stosowanie diety bezglutenowej. 2.Wykluczenie z diety ostrych przypraw, niektórych warzyw i owoców. 3.Odpowiednia higiena skóry z uwagą na kosmetyki.