W Bajtockim lesie każde drzewo jest oznaczone i zapisane w pewnej bazie danych. Niestety niektóre dane uległy zniszczeniu i znamy tylko grubość pnia i rodzaj drzewa. Wiadomo, że porówując dwa drzewa tego samego rodzaju, starszym drzewem będzie zawsze drz
W Bajtockim lesie każde drzewo jest oznaczone i zapisane w pewnej bazie danych. Niestety niektóre dane uległy zniszczeniu i znamy tylko grubość pnia i rodzaj drzewa.
Wiadomo, że porówując dwa drzewa tego samego rodzaju, starszym drzewem będzie zawsze drzewo o grubszym pniu. Możemy założyć, że nie ma dwóch drzew tego samego rodzaju o tej samej grubości pnia. Chcielibyśmy poznać, ilu jest kandydatów na najstarsze drzewo w Bajtockim lesie.
Wejście
Pierwszy wiersz wejścia zawiera jedną liczbę całkowitą n (1<=n<=10^6), oznaczającą liczbę drzew w Bajtockim lesie. Następnych n wierszy opisuje kolejne drzewa. Każdy wiersz zawiera dwie liczb całkowite g, r (1<=g<=10^9, 1 <=r <=10^6), oznaczające odpowiednio grubość i rodzaj drzewa.
Wyjście
Pierwszy i jedyny wiersz wyjścia powinien zawierać jedną liczbę całkowitą, równą liczbie kandydatów na najstarsze drzewo Bajtocji.
Przykład
Dla danych wejściowych:
4
3 1
4 1
5 2
2 3
poprawnym wynikiem jest:
3