Napisz reklamę wybranego produktu przydatnego każdemu uczniowi. Kieruj się radami dla piszących reklamę str 41. Ja chce z plecakiem Daje naj odp.

Napisz reklamę wybranego produktu przydatnego każdemu uczniowi. Kieruj się radami dla piszących reklamę str 41. Ja chce z plecakiem Daje naj odp.
Odpowiedź

A o to płacą marki ( twoja marka ) jest bardzo pojemny i bardzo ładny i do tego bardzo poręczy. Nie sądzę żeby ktoś w szkole miał taki plecak ja ty. Kosztuje tylko 100 zł. PS NIE patrz na ortografie

Dodaj swoją odpowiedź