Zad 10 proszę o pomoc wstawiam to zad juz 6 razy zdj w zalaczniku daje naj

Zad 10 proszę o pomoc wstawiam to zad juz 6 razy zdj w zalaczniku daje naj
Odpowiedź

Węgiel 3,80 (zł) za kg Jagody 20 zł za kg Szynka 34 zł za kg Proszek 95zł za kg Masło 21.50zl za kg Poledwica 44zl za kg Cement 0.40 zl za kg Kawa 52 zl za kg

Dodaj swoją odpowiedź