napisz jadłospis pięciodniowy (od pn - pt), mieszcząc się w kaloriach, jadłospis ma być dla dziewczyny lat 13. Wiem, że trochę to pogmatwane ale jeśli ktoś zrozumiał o co mi chodzi albo miał to samo w szkole niech mi to napisze. Z góry dzięki. Proszę o szybką odpowiedź.

Poniedziałek- na śniadanie płatki albo kanapka, na obiad mięs, ziemniaki, sałatka ( raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy ) kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ). Wtorek- na śniadanie płatki albo kanapka, na obiad mięso, ziemniaki, sałatka  (raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy), kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ). Środa- na śniadanie płatki albo kanapka, na obiad mięso, ziemniaki, sałatka  (raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy), kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ). Czwartek- na śniadanie płatki albo kanapka, na obiad mięso, ziemniaki, sałatka  (raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy), kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ). Piątek- na śniadanie płatki albo kanapka, na obiad mięso, ziemniaki, sałatka  (raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy), kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ). Sobota- na śniadanie kanapka oraz coś z warzyw, na obiad mięso, ziemniaki, sałatka  (raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy), kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ). Niedziela- na śniadanie kiełbasa lub parówka oraz kanapka, na obiad mięso, ziemniaki, sałatka  (raz w tygodniu np: placki lub frytki albo racuchy), kolacja np: kanapka lub jajko ( raz w tygodniu np: pizza lub zapiekanka ).