Charakterystyka Uli Zalewskiej.

Ula Zalewska, była przyjaciółką pestki. dziewczynka w dzieciństwie została wychowywana przez swoje ciotki, mieszkała z ojcem, z którym nie mogla znaleźć bliższego kontaktu.

Ula miała około czternastu lat. Nie była wysokiego wzrostu. Posiadała szczupłą i zgrabną sylwetkę. Dziewczynka miała bardzo ładne oczy, włosy również jak uważał Marian.

Urszula Zalewska była bardzo delikatną, skrytą, małomówną i nieśmiałą osobą, nie lubiała się zwierzać nawet ptzyjaciółce. Dziewczyna zawsze potrafiła udzielić komuś pomocy, lub chociaż poradzić. Była barzdo uczciwą dziewczyną , oddała pieniądze przekupce, którą wzceśniej okradł Zenek. Potrafiła odróżnić dobre od złych rzeczy, nie dała namówić się bardzo zamyśleć, co przyspażyło jej nieraz kłopotów. Dziewczyna podporządkowała się innym, jeżeli Pestka coś postanowiła, Ula zawsze ją popierała.

Moje zdanie na temat Uli jest bardzo konkretne i przemyślane. Uważam że była to osoba na którą trzeba zasłóżyć jako na przyjaciółkę, niemniej jednak zbytnio nie przepadam za osobami z charakterem takim, jak miała Ula.
Lubię ludzi, którzy potrafią się wypowiedzieć na dany temat, a Ula niestety taka nie była.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Uli Zalewskiej.   Plan charakterystyki Uli Zalewskiej. 1.Przedstawienie postaci. 2.Stosunek Uli do ojca. 3.Dunaj-pies przyjaciel. 4.Tajemnica Uli. 5.Ocena postaci.  

Charakterystyka Uli Zalewskiej.   Plan charakterystyki Uli Zalewskiej. 1.Przedstawienie postaci. 2.Stosunek Uli do ojca. 3.Dunaj-pies przyjaciel. 4.Tajemnica Uli. 5.Ocena postaci.  ...

Język polski

znajdź w lektuże ten obcy informacje o autorze wygląd Zenka charakterystyka uli Zalewskiej Działania Zenka kradzież pieniędzy uratowanie dziecka wyprawa Zenka do ojca

znajdź w lektuże ten obcy informacje o autorze wygląd Zenka charakterystyka uli Zalewskiej Działania Zenka kradzież pieniędzy uratowanie dziecka wyprawa Zenka do ojca...

Język polski

Charakterystyka Uli Zalewskiej "Ten obcy". Pliska to na jutro daje naj

Charakterystyka Uli Zalewskiej "Ten obcy". Pliska to na jutro daje naj...

Język polski

Długa charakterystyka Uli zalewskiej z książki pt. ,,ten obcy"

Długa charakterystyka Uli zalewskiej z książki pt. ,,ten obcy"...

Język polski

Charakterystyka Uli zalewskiej z ,,ten obcy

Charakterystyka Uli zalewskiej z ,,ten obcy...

Język polski

charakterystyka uli zalewskiej z książki ten obcy które str w lekturze błam pomóżcie 10 pkt polecam

charakterystyka uli zalewskiej z książki ten obcy które str w lekturze błam pomóżcie 10 pkt polecam...