Napisz opis postaci literackiej - faun Tumnus ( "Opowieści z Narnii" ) ( wygląd i charakter ) Pliss na dziś ( 22.05.17 ) do 20:30 Daje naj !!!

Napisz opis postaci literackiej - faun Tumnus ( "Opowieści z Narnii" ) ( wygląd i charakter ) Pliss na dziś ( 22.05.17 ) do 20:30 Daje naj !!!
Odpowiedź

Faun tumnus  jest miły , odpowiedzialny i uczciwy. Pan Tumnus ma długie uszy,zielone oczy, nogi konia i dobre serce

Opisuję postać z powieści "Opowieści z Narnii". Jest nią Tumnus (Faun) czyli nowy przyjaciel Łucji tóra przybyła do niego przez przypadek ze starej szafy. Ta istota jest tylko troszeczkę wyższa od Łucji. Tumnus od połowy ciała przypomina człowieka, lecz jego nogi są nogami koziołka, a na nich czarne połyskujące włoski. Faun ma również ogonek którego Łucja w pierwszej chwili nie zauważyła bo był przewieszony przez nozłożony parasol. Ta postać miała okręconą szyję wełnianym szalikiem w kolorze czerwonym który był w prawie takim samym kolorze jak skóra. Jego twarz była dość dziwna ale bardzo miła. Na twarzy miał krótką lecz odtro zakończoną brodę oraz kręcące się włosy z których wystawały rogi. Tumnus był miły, przyjacielski, towarzyski i pomocny. gdybym była na miejscu Łucji to z wielką chęcią zaprzyjaźniłabym się z Faunem. Moja ocena postaci to 10/10.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz opis postaci literackiej - faun Tumnus ( "Opowieści z Narnii" ) ( wygląd i charakter ) Pliss na dziś ( 22.05.17 ) do 20:30 Daje naj !!!

Napisz opis postaci literackiej - faun Tumnus ( "Opowieści z Narnii" ) ( wygląd i charakter ) Pliss na dziś ( 22.05.17 ) do 20:30 Daje naj !!!...