Opis burzy

W wakacje zeszłego roku jechaliśmy z rodzicami w góry. Po południu na niebie zaczęły się gromadzić ciemne chmury, które zasłoniły słońce. Zaczął się dość mocny wiatr przez co ludzie idący szosą podążali w pośpiechu do swoich domów.

Następnie nastąpiła chwila ciszy. Nagle zaczęły uderzać pioruny i rozpoczęła się ulewa. Na ulicy nie widzieliśmy nikogo a więc postanowiliśmy poszukać postoju. Za chwilę znaleźliśmy parking przez co zjechaliśmy tam.

Burza się nasilała, błyskało się. Trwało to wszystko około 15 minut. Chwilę po burzy niebo rozjaśniło wschodzące słońce. Droga była cała mokra, ale w końcu kontynuowaliśmy podróż.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Adam Mickiewicz "Pan Tadeusz" opis burzy.

?Burza jest to jedno lub kilka gwałtownych wyładowań elektryczności atmosferycznej wewnątrz chmury cumulonimbus lub między chmurą a powierzchnią Ziemi. W czasie burzy zwykle występuje opad deszczu lub gradu i silny, porywisty wiatr.? Ta def...

Język polski

napisz jako wybrany bohater [czyli Stasio] : - -opis burzy piaskowej [albo] -opis burzy tropikalnej [ ten temat to się wcielam w rolę Kalego]

napisz jako wybrany bohater [czyli Stasio] : - -opis burzy piaskowej [albo] -opis burzy tropikalnej [ ten temat to się wcielam w rolę Kalego]...

Język polski

Witam! Mam do napisania OPIS WYBRANEJ PRZYGODY STASIA TARKOWSKIEGO I NEL . NIE MOZE BYC OPIS BURZY PODZWROTNIKOWEJ I BURZY PIASKOWEJ !!!!     PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!!

Witam! Mam do napisania OPIS WYBRANEJ PRZYGODY STASIA TARKOWSKIEGO I NEL . NIE MOZE BYC OPIS BURZY PODZWROTNIKOWEJ I BURZY PIASKOWEJ !!!!     PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!! PILNE !!!!!...

Język polski

Opis burzy i krajobrazu po burzy?

Opis burzy i krajobrazu po burzy?...

Język polski

Opis Burzy tropikalnej W pustyni i w puszczy. Tylko o tej burzy  Proszę jak najszybciej  rozdział 24

Opis Burzy tropikalnej W pustyni i w puszczy. Tylko o tej burzy  Proszę jak najszybciej  rozdział 24...

Język polski

Opis burzy podzwrotnikowej+przeżycia wewnętrzne bohaterów w pustyni i w puszczy podczas tej burzy PILNE XD forma opowiadania

Opis burzy podzwrotnikowej+przeżycia wewnętrzne bohaterów w pustyni i w puszczy podczas tej burzy PILNE XD forma opowiadania...