Opis rodziny. Proszę o przetłumaczenie tego na niemiecki. Oczywiście translator od razu zauważę. Podstawy, więc dla kogoś, kto zna nic skomplikowanego. ... Moją rodziną jest mama i siostra. Z ojcem nie mam kontaktu. Mama ma na imię Sylwia i ma 41 lat.
Opis rodziny.
Proszę o przetłumaczenie tego na niemiecki. Oczywiście translator od razu zauważę. Podstawy, więc dla kogoś, kto zna nic skomplikowanego.
...
Moją rodziną jest mama i siostra. Z ojcem nie mam kontaktu. Mama ma na imię Sylwia i ma 41 lat. Szkoli(możecie napisać uczy) pracowników i jest kierownikiem sklepu. Jest piękną, szczupłą blondynką. Uważam ją za pracowitego i dobrego człowieka. Moja siostra ma 21 lat, nie mieszka z nami w Szczecinie. Studiuje w Katowicach. Jej pasją jest piłka nożna. Ja mam na imię Sebastian, mam 18 lat. Chodzę do 3 klasy liceum. Moim hobby jest dietetyka(zdrowe żywienie) i trening siłowy(siłownia możecie napisać).
Daje max :)