ZADANIE DLA OSÓB KTÓRE OGARNIAJĄ MATEMATYKĘ :) BARDZO PROSZĘ O ROZWIĄZANIE DO JUTRA :( W pewnej hurtowni za 120 paczek herbaty trzeba zapłacić 1500zł . Ile takich paczek herbaty mozna kupić za 600zł , przy tej samej cenie za jedną paczkę ?
ZADANIE DLA OSÓB KTÓRE OGARNIAJĄ MATEMATYKĘ :)
BARDZO PROSZĘ O ROZWIĄZANIE DO JUTRA :(
W pewnej hurtowni za 120 paczek herbaty trzeba zapłacić 1500zł . Ile takich paczek herbaty mozna kupić za 600zł , przy tej samej cenie za jedną paczkę ?