Odpowie mi ktos na te pytania ??? Organizacja i zarzadzania. Bardzo tego potrzebuje. 1. Co to jest planowanie i jakie sa jego zadania. 2. Co to jest zarządzanie przez cele? 3. Miejsce planowania w systemie zarzadzania. 4. Określ podstawowe cele planu i jego działania. 5. Co nazywamy misją organizacji i jaka jest jej funkcja? 6. Co nazywamy biznesplanem i jaka jest jego rola? 7. Określ role menadżera w procesie budowy planu. 8. Jakie przeszkody napotyka planista w budowie planu strategicznego, taktycznego i operacyjnego? 9. Wyjasnij role sprzeżenia zawartego w procesie budowy planu. 10. Wymien podstawowe szkoly zarzadzania i podaj najbardziej charakterystyczne jej cechy. 11. Zarzadzania (pojecie, kryteria oceny, cechy, funkcje) 12. Co nazywamy strategią firmy? Jakie sa metody wdrażania planu strategicznego. 13. Jakie sa trudności w wdrażaniu planu strategicznego? 14. Jakie sa zadania struktury organizacyjnej, jakie sa jej dokumenty? 15. Co to jest system motywacyjny i jakie sa jego elemnty ? 16. Jaka jest rola wynagrodzenia w systemie motywacji? 17. Co to jest konflikt, okresl i podaj podstawowe przyczyny ich powstania, spróbuj posłużyć sie przykladem pracy zespolowej. 18. Porownaj współczesne i tradycyjne konflikty. 19. Scharakteryzuj typy konfliktow, przedstaw fazu konfliktow, przedsaw podejscie negocjacyjne. 20. Na czym polega prewencyjne rozwiazania konfliktow.

to na pewno z polskiego czy ekonomia ?