zrobicie mi dokładny plan wydarzeń do lektury "Sposób na Alcybiadesa"? minimum 16 punktów. będe wdzięczny

1.Wspomnienia Ciamciary czasów szkolnych po maturze.2. Reprymenda w gabinecie nauczycielskim.3. Nakaz Alibaby uspokojenia ciała pedagogicznego.4. Pogorszenie sytuacji przez wypadek w pracowni chemicznej.5. Bezskuteczne poszukiwanie sposobu na nauczycieli u starszych kolegów.6. Porwanie Szekspira podczas próby teatralnej.7. Negocjacja z Wątłuszem.8. Zakup „sposobu na Alcybiadesa”. 9. Pierwsza próba Wielkiego Bluffu.10. Występ w Domu Młodzieży połączony z incydentem. 11. Kolejna próba „sposobu na Alcybiadesa” i przejęcie popiersia Katona.12. Nieudany Dryf na lekcji historii.13. Kolejne informacje od Szekspira. 14. Bezskuteczne próby zdobycia eksponatów.15. Triumwirat pomiędzy Alcybiadesem, uczniami i Katonem. 16. Rozwój historycznej pasji uczniów.17. Zmiana nastawienia innych nauczycieli do klasy ósmej A.18. Zapowiedź oprowadzania wycieczki z Ełku przez klasę ósmą. 19. Obawy uczniów.20. Koszmar Ciamciary.21. Próba ostrzeżenia historyka przed niewiedzą jego wychowanków.22. Wycieczka z Ełku potwierdzająca sukces pedagogiczny Alcybiadesa.