Szkola edukacja
ZALOGUJ
DODAJ +
Język niemiecki

9. Za trzy całe jedną piątą Kg. śliwek mama zapłaciła 16zł. ile kosztował 1kg śliwek?

9. Za trzy całe jedną piątą Kg. śliwek mama zapłaciła 16zł. ile kosztował 1kg śliwek?
Odpowiedź
gabi20

Mam nadzieję że trochę pomogłam :)

Dodaj swoją odpowiedź
Przedmiot
  • Język polski
  • Historia
  • Biologia
  • Geografia
  • Język angielski
  • Wiedza o społeczeństwie
  • Fizyka
  • Chemia
  • Język niemiecki
  • Pedagogika
  • Religia
  • Podstawy przedsiębiorczości
  • Informatyka
  • Ekonomia
  • Socjologia
  • Prawo
  • Psychologia
  • Wiedza o kulturze
  • Edukacja dla bezpieczeństwa
  • Filozofia
  • Administracja
  • Turystyka i rekreacja
  • Muzyka
  • Finanse i bankowość
  • Matematyka
  • Marketing
  • Zarządzanie
  • Politologia
  • Rachunkowość
  • Edukacja europejska
  • Dziennikarstwo
  • Materiałoznawstwo
  • Kosmetologia
  • Język francuski
  • Maszynoznawstwo
© 2016-2020 «Szkola-Edukacja.pl»