Śmierć i co dalej ...

Śmierć i co dalej. Jest to artykuł dla potencjalnych samobójców. Śmierć jest największym złem, największą klęską człowieka. Tak do niej dążycie? Ku wielkiej uciesze Boga, który chce śmierci każdego! Tam nic dobrego was nie czeka. Tam nic nie zjesz, nic nie wypijesz- jest to niemożliwe- będziesz tylko słyszał r e c h o t pana boga! Zdajcie sobie sprawę, że tu jesteście w R A J U - tu możesz zjeść chleb i kilo kaszanki, możesz także poczytać dobre książki, obejrzeć film, skorzystać z internetu- tam takich atrakcji nie mają! Nie mają nawet kropli wody, nie mówiąc już o okruchu chleba czy plasterku wędliny! Niemiłosierdzie Boga jest przeogromne !!! Jest to straszliwa kraina dołująca zarówno człowieka dobrego, jak i złego!
Jako duch tylko trwasz i rozmyślasz o swoim życiu, czynach- myślisz, że to sen, ale z niego nie możesz się obudzić. Jesteś wściekły. Ciągle atakują cię obrazy twojego marnego życia.
Dlatego nie myślcie o samobójstwie, nie myślcie, że ze śmiercią wszystko się skończy i będziecie wolni. Nieprawda, udręka dopiero się zacznie, i to w znacznie większym stopniu niż dotychczas. Istniejesz, ale jako duch, stwora, poczwara, bezkształtna mgła, która nic nie może uczynić, a zwłaszcza coś zjeść i wypić. Nie! Tego Bóg tam nie przewiduje !!! Nie ma tam miejsca na chlanie o obżarstwo! Co to, to NIE !
Dlatego stawiajcie na inżynierię genetyczną, która kiedyś ukręci łeb tej hydrze zwanej śmiercią!
Tymczasem, jeśli potraficie, to módlcie się, żeby Bóg wreszcie zmądrzał, żeby podniósł swoje kwalifikacje moralne i zlikwidował śmierć!
Zapraszam na naszą stronę: wpisz w przeglądarce "Halloween alla Polaca" lub www.angelfire.com/nv/halloween

Dodaj swoją odpowiedź
Religia

Kto dopisze mi dalej pliss szybko, kolega mi pożyczył zeszyt ale nie mogę się rozczytać czekam na odp 1. Pan Jezus na śmierć skazany Co jest dalej?

Kto dopisze mi dalej pliss szybko, kolega mi pożyczył zeszyt ale nie mogę się rozczytać czekam na odp 1. Pan Jezus na śmierć skazany Co jest dalej?...

Język polski

Rozważ czy powinny dalej funkcjonować placówki muzealne typu Majdanek?

Majdanek, Treblinka czy Oświęncim to obozy zagłady i cierpienia tysiąca ludzkich istnień.
To muzeum makabrycznych zdarzeń z lat 1941- 1944. To rozdział historii, który nigdy nie powinien się wydarzyć. Majdanek to obóz koncentracyjny d...

Język polski

Śmierć.

W swoim wypracowaniu będę interpretował cytat ”śmiercią śmierci jest życie”. Zanim zaczniemy omawiać ten temat, zadajmy sobie pytanie:, czym właściwie jest śmierć? "Współczesny encyklopedia" podaje nam następującą definicję "kr...

Język polski

Śmierć w literaturze średniowiecza i współczesnej.

Śmierć w średniowieczu była wszechobecna. Jej wizja została oparta na ujęciu chrześcijańskim. Hasłem tego okresu było memento mori, czyli ‘pamiętaj o śmierci’. Akcentowało ono przejściowość i ulotność ludzkiego życia. Powszech...

Język polski

Śmierć - wielki temat literatury.

„Śmierć jest matką piękną, mistyczna
W jej ognistym łonie snujemy nasze plany
Gdy nasze ziemskie matki czekają bezsennie.”
Wallace Stevens

Śmierć to zjawisko ponadczasowe, takie które istnieje od zawsze i będzie i...