ile ostrosłup czterdziestokątny ma ścian i krawędzi

ile ostrosłup czterdziestokątny ma ścian i krawędzi
Odpowiedź
Mioe

sciany: 40 postawy: 1 krawedzie: 80 (40 podstawy i 40 bocznych) mam nadzieje ze pomoglam :)

BillieJean

ściany = 40 (ściany boczne) + 1 (podstawa) = 41 ścian krawędzie = 40 (krawędzie podstawy) + 40(krawędzie boczne) = 80 krawędzi

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Ile ścian i krawędzi ma ostrosłup czterdziestokątny?

Ile ścian i krawędzi ma ostrosłup czterdziestokątny?...

Matematyka

Ile krawędzi i ścian ma ostrosłup czterdziestokątny?

Ile krawędzi i ścian ma ostrosłup czterdziestokątny?...

Matematyka

PLISSS PROSZĘ O POMOC NA JUTRO POTRZEBUJE ile ścian i i krawędzi ma ostrosłup : czworokątny pięciokątny .............. teraz jest pusta kratka i jest wpisane że jest 18 krawędzi czterdziestokątny ..................... i teraz jest pusta kratka i

PLISSS PROSZĘ O POMOC NA JUTRO POTRZEBUJE ile ścian i i krawędzi ma ostrosłup : czworokątny pięciokątny .............. teraz jest pusta kratka i jest wpisane że jest 18 krawędzi czterdziestokątny ..................... i teraz jes...