Charakterystyka Pestki Ubyszówny.

Pestka Ubyszówna to trzynastolatka, która przyjeżdża do Olszyn z mamą. Jest przyjaciółką Uli, jedynaczką z bogatej rodziny.
Jest dziewczyną o wyjątkowej urodzie, ładna, zgrabna, jej włosy i rzęsy są czarnego koloru, oczy ma srebrne jak rtęć. Pestka ma ładny nos i różowe policzki. Nosi trepki.
Dziewczyna mówi zawsze przekonywującym tonem, zabawnie marszczy nos. Jest przebojowa i lubi się chwalić, przy Zenku zachowywała się tak, aby zwrócić jego uwagę. Jest pewna siebie i prawdomówna, np. mówiąc do Uli różne rzeczy nie zważała, że niektóre mogły być dla niej przykre. Pestka jest nieufną osobą - na początku nie chciała zadawać się z Zenkiem, nie znała go. Zawsze lubiła być w centrum uwagi - zawsze starała się ją zwrócić albo odwrócić, gdy inni interesowali się kimś innym z ich grupy , np. Zenkiem. Jest wesoła, często się uśmiecha. Lubi rządzić innymi, chciała zawsze podejmować decyzje, tym samym była samolubna, bo nie zwracała uwagi, czy innym to się podoba i czy się z nią zgadzają. Oprócz swoich wad, Pestka ma też swoje zalety. Jest życzliwa - chciała pomóc Zenkowi, gdy był w trudnej sytuacji. Dobrze nawiązuje kontakty - szybko nawiązała znajomość z obcym, często dobrze się dogadywała ze swoimi przyjaciółmi. Jest gadułą - jak zaczęła mówić, gdy się rozkręciła miała dużo do powiedzenia i trudno było ją zatrzymać.
Chciałabym się zaprzyjaźnić z Pestką, ponieważ uważam, że byłybyśmy dobrymi przyjaciółkami, gdyż ja jestem małomówna i nieśmiała, a ona jest mym przeciwieństwem. Złe cechy charakteru ludzi,a w tym przypadku Pestki, pomimo że dużo zmieniają wśród ludzi, według mnie inni nie powinni się od nich odsuwać, bo każdy z nas ma zalety i wady i to nie oznacza, że nie można mieć przyjaciół. Chciałabym się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ uważam że Pestka jest bardzo ciekawą osobą, a jej złe cechy tego nie zmieniają.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Pestki Ubyszówny tylko blagam jak piszecie cechy to tez przyklady pliiis :P na jutro

Charakterystyka Pestki Ubyszówny tylko blagam jak piszecie cechy to tez przyklady pliiis :P na jutro...

Język polski

Charakterystyka Pestki Ubyszówny. proszęmax 3/4 strony

Charakterystyka Pestki Ubyszówny. proszęmax 3/4 strony...

Język polski

Charakterystyka Pestki Ubyszówny,minimum 1,5 kartki a5

Charakterystyka Pestki Ubyszówny,minimum 1,5 kartki a5...

Język polski

charakterystyka pestki Ubyszówny z książki :ten obcy

charakterystyka pestki Ubyszówny z książki :ten obcy...

Język polski

Charakterystyka Pestki Ubyszówny.

13 lat przyjechała z Mamą na wakacje. Dziewczynka energiczna, rzeczowa stanowcza, rezolutna, odważna, zawsze wesoła. "Nigdy nie brakowało jej energi ani zmysłu praktycznego. Nie lubiła rozważać, lubiła działać". Ula ze zdziwien...