Równanie okręgu : zad 7,5

zad 7,5 str 307 podręcznik do matematyki prosto do matury M. Antek, K. Belka, P. Grabowski

zad 7,5
Sprawdź który z punktów należy do okręgu.

zadanie zrobione, w załączniku :)

Fizyka

Zagadnienia do egzaminu z fizyki

Teoria kinetyczno molekularna gazów
Gazy nie posiadają ani własnego kształtu ani objętości i wypełniają całkowicie naczynie, w którym się znajdują. Przypisujemy im jednak sprężystość objętości gdyż zmiana objętości wymaga dz...

Fizyka

Elektrostatyka

Czym zajmuje się kinematyka?
Kinematyka jest częścią mechaniki, czyli ogólnej nauki o ruchu i równowadze ciał. Zajmuje się ona tylko ich rodzajami, nie biorąc pod uwagę warunków, w któych one powstają. Wprowadza tylko te pojęcie, k...

Fizyka

Kinematyka

Czym zajmuje się kinematyka?

Kinematyka jest częścią mechaniki, czyli ogólnej nauki o ruchu i równowadze ciał. Zajmuje się ona tylko ich rodzajami, nie biorąc pod uwagę warunków, w któych one powstają. Wprowadza tylko te pojęc...