Dalsze losy Skawińskiego.

Skawiński nie myślał o tym, że straci posadę latarnika. Miał nadzieję, że jego los się odmieni, że będzie mógł odpocząć. W drodze do NEW YORKU myślami wracał do czasów dzieciństwa; zapominając o wszystkim nie wiedział nawet dokąd go wiazą. Myślał, że jest odpowiedzialnym człowiekiem. Po powrocie nie potrafił odnaleźć swojego miejsca, nie miał żadnych dalszych planów. Nikt dokładnie nie wie co działo się ze Skawińskim. Gdy go znaleźli był samotny,l bez dachu nad głową. W ramionach ciągle trzymał książkę A. Mickiewicza. Chorego, głodnego wywieźli do przytułku dla bezdomnych. Po zaledwie 2 latach przewieźli go do kliniki. Jego ostatnim życzeniem było usłyszenie jeszcze raz słów z książki: Pan Tadeusz". Zmarł z wielką nadzieją, że jeszcze kiedyś powróci do swojej ojczyzny.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

wymyśl Dalsze Losy Skawińskiego - Latarnika Z noweli  ,,Latarnik,, Henryka Sienkiewicza. (trzeba wymyślić dalszą opowiesc książki Skawińskiego ). minimum 2 strony . Błagam!!!!! Reszta w załączniku   NA ocene

wymyśl Dalsze Losy Skawińskiego - Latarnika Z noweli  ,,Latarnik,, Henryka Sienkiewicza. (trzeba wymyślić dalszą opowiesc książki Skawińskiego ). minimum 2 strony . Błagam!!!!! Reszta w załączniku   NA ocene...

Język polski

Dalsze losy Skawińskiego, bohatera noweli H.Sienkiewicza pt.: "Latarnik"

Chciałabym opowiedzieć jak moim zdaniem potoczyły się dalsze losy Skawińskiego, bohatera noweli Henryka Sienkiewicza, pt.: "Latarnik", po tym jak zapomniał zapalić latarni.

Stary latarnik musiał opuścić swoją latarnię i znów wy...

Język polski

czy w porcie można kupić łódkę? musze zrobić dalsze losy Skawińskiego i nie mam pewności

czy w porcie można kupić łódkę? musze zrobić dalsze losy Skawińskiego i nie mam pewności...

Język polski

Napisz jak potoczyły się dalsze losy Skawińskiego "Latarnik"

Napisz jak potoczyły się dalsze losy Skawińskiego "Latarnik"...

Język polski

Potrzebuje jak najszybciej opowiadanie pod tytułem "dalsze losy Skawińskiego" w histori musi zawierać dialog i monolog (CHodzi o kontynuacje opowieści po tym jak Skawińsi wyjeżdża do NY)

Potrzebuje jak najszybciej opowiadanie pod tytułem "dalsze losy Skawińskiego" w histori musi zawierać dialog i monolog (CHodzi o kontynuacje opowieści po tym jak Skawińsi wyjeżdża do NY)...

Język polski

napisz w podpunktach dalsze losy skawińskiego

napisz w podpunktach dalsze losy skawińskiego...