Kartka z dziennika

Wtorek 22 lipca 2015r

Zarezerwowałam bilet rejsu statkiem po Pacyfiku. O 7:30 zjawiłam się w porcie i czekałam na statek, którym miałam odpłynąć w podróż. W końcu przyjechał… Był to duży statek, z luksusowym wyposażeniem. Bawiłam się doskonale, aż do czasu gdy znajdowaliśmy się na obszarze trójkąta bermudzkiego. Nagle w oddali zauważyłam Wyspę Syren. Widząc to prędko zatkałam uszy, ponieważ czytałam mit o głosie syren. Duża część pasażerów nie słyszała o tym micie i jak zahipnotyzowani, wpadali do Pacyfiku ginąc w jego lodowatych wodach. Gdy byliśmy dwa węzły od Wyspy Syren, na trasie rejsu zaskoczył nas tajfun. Było to straszne zjawisko. Ryby z wody wyrzucało w powietrze, po czym trafiały na wyspy gdzie ginęły. Nasz statek poszedł na dno. Większość pasażerów (w tym załoga) utonęło. Mnie porwał tajfun i wyrzucił na jedną z wysp. Tam na szczęście znaleźli mnie tubylcy, którzy okazywali dużo dobra wobec rozbitków.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Kartka z dziennika !!! Schemat !!! Kartka z Dziennika nie z pamiętnika !!!

Kartka z dziennika !!! Schemat !!! Kartka z Dziennika nie z pamiętnika !!!...

Język polski

'Kartka z dziennika". Ułóż tekst na temat wydarzeń w których uczestniczyłeś w czasie wakacji. Chodzi o to że ta kartka z dziennika to kartka z pamiętnika. Przynajmniej na strone! DAJE NAJ!!!

'Kartka z dziennika". Ułóż tekst na temat wydarzeń w których uczestniczyłeś w czasie wakacji. Chodzi o to że ta kartka z dziennika to kartka z pamiętnika. Przynajmniej na strone! DAJE NAJ!!!...

Język polski

kartka z dziennika Kartka ta jakby wyrwana z dziennika,z podróży dookoła świata. Jestem już ...... dzień w podróży Zwiedziłem.... (opis co ci się podobało, a co nie)

kartka z dziennika Kartka ta jakby wyrwana z dziennika,z podróży dookoła świata. Jestem już ...... dzień w podróży Zwiedziłem.... (opis co ci się podobało, a co nie)...

Język polski

Kartka z dziennika? Mam na zadanie napisać kartkę z dziennika :) : Była 6.50 i musiałam wstać. Wiadomo, że mi się nie chciało (zresztą komu się chce wstawać tak wcześnie?) Po zjedzeniu śniadania, ubraniu i umyciu się mama zawiozła mnie do szkoły. Byłam

Kartka z dziennika? Mam na zadanie napisać kartkę z dziennika :) : Była 6.50 i musiałam wstać. Wiadomo, że mi się nie chciało (zresztą komu się chce wstawać tak wcześnie?) Po zjedzeniu śniadania, ubraniu i umyciu się mama zawiozła m...

Język polski

Kartka z dziennika To mi się dzisiaj udało! (12 zdań i 3 akapity, elementy zapisu dziennika). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :3

Kartka z dziennika To mi się dzisiaj udało! (12 zdań i 3 akapity, elementy zapisu dziennika). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :3...

Język polski

Napisz na podstawie hasła Hasło;Ja i Świat może być kartka z pamiętnika albo kartka z dziennika mamy sięprzyjzeć czy podoba nam się świat czy nie plis na jutro potrzebuje tego daje naj a i z góry dzięki

Napisz na podstawie hasła Hasło;Ja i Świat może być kartka z pamiętnika albo kartka z dziennika mamy sięprzyjzeć czy podoba nam się świat czy nie plis na jutro potrzebuje tego daje naj a i z góry dzięki...