Kartka z dziennika

Wtorek 22 lipca 2015r

Zarezerwowałam bilet rejsu statkiem po Pacyfiku. O 7:30 zjawiłam się w porcie i czekałam na statek, którym miałam odpłynąć w podróż. W końcu przyjechał… Był to duży statek, z luksusowym wyposażeniem. Bawiłam się doskonale, aż do czasu gdy znajdowaliśmy się na obszarze trójkąta bermudzkiego. Nagle w oddali zauważyłam Wyspę Syren. Widząc to prędko zatkałam uszy, ponieważ czytałam mit o głosie syren. Duża część pasażerów nie słyszała o tym micie i jak zahipnotyzowani, wpadali do Pacyfiku ginąc w jego lodowatych wodach. Gdy byliśmy dwa węzły od Wyspy Syren, na trasie rejsu zaskoczył nas tajfun. Było to straszne zjawisko. Ryby z wody wyrzucało w powietrze, po czym trafiały na wyspy gdzie ginęły. Nasz statek poszedł na dno. Większość pasażerów (w tym załoga) utonęło. Mnie porwał tajfun i wyrzucił na jedną z wysp. Tam na szczęście znaleźli mnie tubylcy, którzy okazywali dużo dobra wobec rozbitków.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Kartka z dziennika Małego Księcia o początkowym etapie podróży.

Kartka z dziennika Małego Księcia - porzucenie róży i trzy pierwsze planety (Antonine de Saint Exupery "Mały Książę")

18.06.1943


Stało się... Dziś porzuciłem różę. To była dla mnie trudna decyzja. B...

Język polski

muszę napisać wypracowanie kartka z dziennika pomocy daje naj !!

muszę napisać wypracowanie kartka z dziennika pomocy daje naj !!...

Język polski

kartka z dziennika Adriana Mol

kartka z dziennika Adriana Mol...

Język polski

Kartka z dziennika "Podróź mojego życia" historia prawdziwa lub wymyślona. (conajmniej 3) prosze noo pilne ;)

Kartka z dziennika "Podróź mojego życia" historia prawdziwa lub wymyślona. (conajmniej 3) prosze noo pilne ;)...

Język polski

Kartka z Dziennika :) dotycząca szkoły  pliss potrzebne na jutro :( PIERWSZA ODP NAJ :)

Kartka z Dziennika :) dotycząca szkoły  pliss potrzebne na jutro :( PIERWSZA ODP NAJ :)...

Język polski

kartka z dziennika z 1 września i 2 września

kartka z dziennika z 1 września i 2 września...