Opis swojej postaci

Nazywam się Bartek Mam 13 lat i uczę się w 7 klasie szkoły podstawowej. Jestem średniego wzrostu, dobrze zbudowanym chłopakiem, o krótko ciemnych blond włosach. Mam niebieskie oczy i często uśmiecham się, ale zdarzają się też dni, kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Jestem spokojnym chłopakiem, otwartym i szczerym.

Mam ciekawe zainteresowania, lubię grać w siatkówkę, pływać, słuchać muzyki, chodzić po lesie.

Moim ulubionym zespołem jest Black Eyed Peas. Lubię grać na komputerze, najlepiej przez internet z kolegami i znajomymi. Używając komputera, dowiaduje się różnych ciekawych rzeczy. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawny i koleżeński. Jestem silną i cierpliwą osobą dlatego nigdy się nie poddaje i zawsze dążę do celu.

Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Opis swojej postaci

Nazywam się Bartek Mam 13 lat i uczę się w 7 klasie szkoły podstawowej. Jestem średniego wzrostu, dobrze zbudowanym chłopakiem, o krótko ciemnych blond włosach. Mam niebieskie oczy i często uśmiecham się, ale zdarzają się też dni, kied...

Język polski

Średniowiecze - pełny opis epoki

ŚREDNIOWIECZE
Średniowieczem nazywamy epokę historii i kultury europejskiej miedzy czasami starożytnymi a nowożytnymi. Nazwy tej używano już w XVI w. Początek średniowiecza wiąże się najczęściej z 476 r. n.e. tj. z upadkiem cesarst...

Język polski

Opis obrazu J. Matejki pt Bitwa Pod Grunwaldem

Bitwa pod Grunwaldem
Początki prac nad obrazem datują się na rok 1872. Wtedy to powstał szkic olejny. Bardziej zaawansowane prace rozpoczęły się w roku 1875, a zakończyły we wrześniu 1878. Ze względu na rozmiary obrazu Matejko nie mó...

Chemia

Opis szkodliwych pierwiastków

Jako metal w postaci stałej aluminium jest zupełnie nieszkodliwy. Specyficznie szkodliwie działa w procesach wydobycia i obróbki - prawie wyłącznie w postaci pyłu, a przy wytopach w postaci pary lub dymu. Aluminium morze tworzyć niezwykle dr...

Chemia

Negatywne działanie związków chemicznych na organizm człowieka - opis pierwiastków

Negatywne działanie substancji chemicznych na organizm człowieka

Aluminium
Właściwości
Srebrny metal o gęstości 2,7 g/cm3, temperatura topnienia wynosi 660C. Rozpuszczalny w kwasie solnym, siarkowym, azotowym, octowym i alkal...

Język polski

"Szatan z siódmej klasy" - streszczenie oraz opis Adasia Cisowskiego.

Adam Cisowski, uczeń jednej z warszawskich szkół, jest główną postacią książki Kornela Makuszyńskiego pt. "Szatan z siódmej klasy". Poznajemy go w momencie, gdy rok szkolny zbliża się ku końcowi. Już na samym wstępie mamy okazję prz...