List do ludożercy

Drodzy Ludożercy!

Czasem jak patrzę na Wasze zachowanie wobec innych ludzi, to jest mi wtedy bardzo przykro. Każdemu dużo zazdrościcie, mówiąc, że mają więcej od Was, ale spójrzcie też ile posiadacie, a czego inni nie mają.

Gdy widzicie cierpienie ludzkie, nie zwracacie na nie uwagi, a nawet swoimi komentarzami sprawiacie jeszcze większą krzywdę. Dbacie i patrzycie tylko na siebie, ale pamiętajcie, że inni tez istnieją i gdy Wy im pomagacie, oni nie zostawią Was samych w potrzebie, przez co też będą pomagać.

Często również, gdy w sklepie jest wyprzedaż nie ważne czego, ale ważne, że jest, to wtedy nie patrzycie na to, że już to macie. Skoro już posiadacie tę rzecz, to pomyślcie o innych i nie kupujcie tego po raz drugi, bo może ktoś inny jej bardziej potrzebuje w życiu codziennym i nie może się bez niej obejść. Wtedy on będzie Wam bardzo wdzięczny. Nie patrzcie na wszystko jako na swoją własność, dzielcie się z innymi ludźmi, a oni będą to samo robili dla Was.

Nie dbajcie proszę tylko o siebie, lecz o innych również, bo wtedy każdemu będzie łatwiej, gdy wszyscy będą sobie nawzajem pomagać. Gdy Wy wobec kogoś będziecie uczynni, to wtedy ta osoba będzie Wam również wdzięczna i na pewno nie zostawi Was samych w potrzebie. Drodzy ludożercy nie lekceważcie innych ludzi, bo oni też mają uczucia, kochają i cierpią.

Uczennica ósmej klasy

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Wiem może z Was ktoś, jak napisać ten list do ludożercy?? Znaczy czy słowo "ludożercy" rozumieć dosłownie? Co ma być zawarte w liście? Tak jak list tej Izy Żalek? Proszę o odpowiedź!! Bardzo ważne!

Wiem może z Was ktoś, jak napisać ten list do ludożercy?? Znaczy czy słowo "ludożercy" rozumieć dosłownie? Co ma być zawarte w liście? Tak jak list tej Izy Żalek? Proszę o odpowiedź!! Bardzo ważne!...

Język polski

Napisz list do ludożercy (nie chodzi o to by napisać list do ludzi którzy zjadają ludzi tylko do egoisty ten kto jest w 6 klasie lub wyżej niż 6 klasa napewno wiedzą co robić ) dziękuję wam za pomoc ♥♥.

Napisz list do ludożercy (nie chodzi o to by napisać list do ludzi którzy zjadają ludzi tylko do egoisty ten kto jest w 6 klasie lub wyżej niż 6 klasa napewno wiedzą co robić ) dziękuję wam za pomoc ♥♥....

Język polski

Napisz list do Ludożercy. W książce pisało, że ma on być króltki, ale Pani kazała mi napisać na całą stronę, bo nie miałam zadania. Proszę o DŁUGI i CIEKAWY list. Daję naj :D. Dzięki :)

Napisz list do Ludożercy. W książce pisało, że ma on być króltki, ale Pani kazała mi napisać na całą stronę, bo nie miałam zadania. Proszę o DŁUGI i CIEKAWY list. Daję naj :D. Dzięki :)...

Język polski

Napisz list do ludożercy .

Napisz list do ludożercy ....

Język polski

Napisz list do ludożercy. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo zadnie jest na jutro. Z góry dziękuję za odpowiedzi :D Daję naj c:

Napisz list do ludożercy. Bardzo proszę o szybką odpowiedź bo zadnie jest na jutro. Z góry dziękuję za odpowiedzi :D Daję naj c:...

Język polski

Pomóżcie proszę na jutro list do ludożercy/ów daje naj pliss coś długiego i fajnego

Pomóżcie proszę na jutro list do ludożercy/ów daje naj pliss coś długiego i fajnego...