Dobry czy zły wpływ Internetu na młodych ludzi? – rozprawka

Dobry czy zły wpływ Internetu na młodych ludzi? – rozprawka

Od wielu lat człowiek ma dostęp do Internetu. Jest to technologia pozwalająca na wymianę danych z jednego komputera do drugiego. Komputery są połączone do głównego serwera. Uważam, że Internet ma dobry wpływ na ludzi młodych.
Po pierwsze młodzi ludzie korzystają z Internetu w celu pogłębienia swojej wiedzy. Zamieszczane są w nim encyklopedie, książki, poradniki itd. Istnieją strony internetowe, na których możemy poradzić się innych ludzi.
Kolejną zaletą jest możliwość komunikowania się. Na początku była to tylko, krótka rozmowa tekstowa. Wraz z rozwojem technologii przekształciła się w rozmowę głosową, a nawet rozmową „twarzą w twarz”. Powstają portale społecznościowe, dzięki którym możemy odnaleźć swoich znajomych i dowiedzieć się, co u nich słychać.
Aktualnie najbardziej popularna jest rozrywka. Użytkownicy Internetu mogą wspólnie grać w gry, chwalić się swoimi osiągnięciami. Istnieją portale, gdzie udostępniane są filmy oraz filmiki nagrywane przez użytkowników. Są też takie, na których można posłuchać muzyki lub oglądać zdjęcia.
Internet daje człowiekowi wiele możliwości od robienia zakupów przez oglądanie filmów, aż do pracy przez Internet. Moim zdaniem ta technologia będzie się rozwijała i przyniesie nam jeszcze więcej ciekawych doświadczeń.


Ocena za wypracowanie to 5 :)
Mam nadzieję, że Wam się przyda!

Dodaj swoją odpowiedź