Kartki z pamiętnika

Sobota 9 października
Drogi pamiętniku, zacznę od początku. Obudziłem się dziś o ósmej rano. Przez cały tydzień nie chodziłem do szkoły z powodu przeziębienia, więc zabrałem się do przepisywania lekcji. Po trzech godzinach miałem uzupełniony już cały zaległy materiał. Chwilę później obudziła się moja mama, wypiła kawę i wybrała się z ciocią na siłownię. W tym czasie ja grałem na komputerze i oglądałem telewizję. Gdy wróciły do domu, przygotowały się, poszliśmy do miasta. Wpierw zaszliśmy do mojej ulubionej księgarni. Niestety nie znalazłem nic ciekawego. Gdy już nadchodziła czternasta (godzina o której zamykano wszystkie sklepy w sobotę) udaliśmy się na sałatkę do mojej ulubionej restauracji. Po powrocie do domu zaczytałem się w książce – „Piekło Pocztowe” Pratchetta.
Poniedziałek 11 października
Drogi pamiętniku dziś w szkole odbył się pierwszy próbny test szóstoklasistów. Wydaje mi się że poszło mi całkiem dobrze.
Wtorek 12 października
Drogi pamiętniku, już na pierwszej lekcji pan zrobił nam pracę klasową z matematyki. Dzień zapowiadał się okropnie. Po szkole odrobiłem lekcje i zacząłem czytać książkę. Do pokoju weszła moja mama, i oznajmiła mi że jest strasznie ciepło. Zdziwiłem się gdyż ja siedziałem w bluzie i marzłem. Mama więc zmierzyła mi temperaturę i okazało się że mam gorączkę. Położyłem się do łóżka, i resztę dnia przespałem.
Środa 13 października
Drogi pamiętniku, dziś zostałem w domu z powodu choroby. Mimo że spałem do dziewiątej nie wyspałem się, z powodu koszmarów. Jutro jest dzień nauczyciela i nie idziemy do szkoły.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

W formie KARTKI Z PAMIĘTNIKA opisz dzień w którym świat wydawał ci się piękny . Chodzi o to aby napisać o swoim najpiękniejszym dniu jaki mieliście .... proszę jak możecie tak mniej więcej pół kartki a4 może być nawet dużo więcej . Daje NAAJ ! góry dzięki

W formie KARTKI Z PAMIĘTNIKA opisz dzień w którym świat wydawał ci się piękny . Chodzi o to aby napisać o swoim najpiękniejszym dniu jaki mieliście .... proszę jak możecie tak mniej więcej pół kartki a4 może być nawet dużo więcej ...

Język polski

Mam zadanie: opisz w formie kartki z pamiętnika  najciekawsze zdarzenie tegorocznych wakacji. Tylko nwm co napisać!! Nie musicie pisać kartki tylko mi napiszcie o czym napisać... DAJĘ NAJ

Mam zadanie: opisz w formie kartki z pamiętnika  najciekawsze zdarzenie tegorocznych wakacji. Tylko nwm co napisać!! Nie musicie pisać kartki tylko mi napiszcie o czym napisać... DAJĘ NAJ...

Język polski

Napisz opowiadanie w formie kartki z pamiętnika na temat moja najciekawsza podróż

Napisz opowiadanie w formie kartki z pamiętnika na temat moja najciekawsza podróż...

Język polski

Wyobraź sobie że w twoim pokoju są niebieskie drzwi w formie kartki z pamiętnika Opowiedz co ci się przytrafiło gdy otworzyłaś te drzwi.

Wyobraź sobie że w twoim pokoju są niebieskie drzwi w formie kartki z pamiętnika Opowiedz co ci się przytrafiło gdy otworzyłaś te drzwi....

Język polski

jak napisać wstęp do kartki z pamiętnika potrzebuje słownictwo

jak napisać wstęp do kartki z pamiętnika potrzebuje słownictwo...

Język angielski

W postaci kartki z pamiętnika opisz podróż wybranego żeglarza. Przedstaw 1 dzień. Pamiętaj o historii. (może być Kolumb )

W postaci kartki z pamiętnika opisz podróż wybranego żeglarza. Przedstaw 1 dzień. Pamiętaj o historii. (może być Kolumb )...