"Współczesny stan szczęścia" Co dziś uszczęśliwia ludzi ?

W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi szczęściem są pieniadze i i nnne dobra materialne. Ludzie poświęcają dla zarobku bardzo wiele, starają się osiągnąć stabilność materialną, potem pracują na tak zwane godne życie, później na spokojną emeryturę i w międzyczasie wszystko co naprawdę piękne i ważne przecieka im między palcami. Oczywiscie pieniadze to szczęście dla wielu ludzi, lecz są jeszcze ludzie, dla których pieniadze i dobra materialne nie są najważniejsze i nie uszczęśliwiają ich. Dla osób samotnych, opuszczonych szczęściem moze być troskliwa, kochająca rodzina, przyjaciele, równiez szczęśliwy i pełen ciepła dom, w którym mozna czuć się bezpiecznie. Dla dzisiejszej młodzieży szczęściem była by dobra ocena z klasówki zaś starsi ludzie i emeryci cieszyliby sie ze zdrowia i spokojnej starości. Myśląc o współczesnej kraine szczęśliwości, wiele osób pomyślałoby o dużym domu z rozległym ogródem i garażem, w którym znajduje się samochód renomowanej marki. Inne osoby pomyślałyby o gronie przyjaciół i cieple rodzinnym, w którym czują się bezpieczni i zażywają spokoju. Jeszcze inne osoby pomyślałbyby, że są zdrowi i akceptowani przez innych ludzi, takimi jakimi są. Jest wiele wyobrażeń krainy szczęścia, ponieważ każdy ma swoją wyobraźnię.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

"Współczesny stan szczęścia" Co dziś uszczęśliwia ludzi ?

W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi szczęściem są pieniadze i i nnne dobra materialne. Ludzie poświęcają dla zarobku bardzo wiele, starają się osiągnąć stabilność materialną, potem pracują na tak zwane godne życie, później na sp...

Język polski

,,Współczesny stan szczęścia " czyli co dziś uszczęśliwia ludzi ?

W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi szczęściem są pieniądze i i inne dobra materialne. Ludzie poświęcają dla zarobku bardzo wiele, starają się osiągnąć stabilność materialną, potem pracują na tak zwane godne życie, później na s...