Charakterystyka Mary Lennox z objaśnieniem.

Mary Lennox
Podziwiam mary lennox za to że po wyjeździe z indii do anglii bardzo sie zmieniła .
Przed wyjazdem cały czas miała skwaszoą twarz o żółtej cerze, co było wynikiem częstych chorub i przebywania w inbyjskim klimacie.Wyglądała
na dziewczynkę niesympatyczną, uwazana była za najbardziej dezpotyczne i samolubne dziecko. Mary nigdy się nikim nie przejmowała .
W indiach diewczynka była niesamodzielna i wszystko za nią robiła jej służba .Mary nawet nieumała się sama ubierać.wszystko się zmieniło po wyjeżdzie dziewczynki do anglii do wuja. Tam musiała się sama ubierac . Po kilku dniach pobytu w anglii i po codziennych spacerach
w
ogrodzie jej wyglad poprawił się na lepsze.Nieco przytyła ,nabrzła zdrowszego koloru cery. A wszystko to przez zmiane klimatu i zabawy na swierzym powietrzu.Mary potrzfiła zaprzyjażnić się z dicem i jego rodziną, benem oraz colinem.nauczyła sie być samodzielna. nauczyła się rozmawiac z ludźmi i słuchać tego co mają do powiedzenia , a dowodem tego jest to ze słuchała gadatliwej marty. Początkowo mary nie lubiła innych ludzi i sama nie była lubiana ale gdy zmieniła swój charakter i znalazła ludzi których mogła polubić pojubiła innych i inni polubili ją.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Mary Lennox z objaśnieniem.

Mary Lennox
Podziwiam mary lennox za to że po wyjeździe z indii do anglii bardzo sie zmieniła .
Przed wyjazdem cały czas miała skwaszoą twarz o żółtej cerze, co było wynikiem częstych chorub i przebywania w inbyjskim klimacie.W...