Opowiadanie o Stoiku

Napisz opowiadanie zatytulowane ,,stoik', ktorego akcja bedzie sie rozgrywala wspolczesnie"?

Sobota 22 października 2008 roku. Patrycja obudziła się jak co dzień patrząc na swój sufit który obklejony był zdjęciami bliskiej jej osób- męża, matki oraz jej zmarłego taty. Wstała z łóżka z ogromnym bólem pleców i wolnym krokiem podążyła do łazienki. Umyła się, zjadła śniadanie po czym nad kubkiem gorącej czekolady zaczęła rozmyślać o tym co ugotuje dzisiaj na obiad. Zdała sobie sprawę że w lodówce obecne jest tylko światło, dlatego napisała listę z zakupami i udała się do Tesco. Wychodząc z hipermarketu myślała o rachunku za zakupione produkty- wydawał jej się stanowczo za duży, lecz nie wzbudzało to w niej wzburzenia.
Idąc stanowczym krokiem do samochodu potknęła się o krawężnik i wraz z całymi zakupami wylądowała w ogromnej kałuży. Leżąc w niej zdała sobie sprawę, że patrzy na nią grupka przechodzących ludzi. Uśmiechnęła się lekko, po czym wstała i zaczęła zbierać zakupy jakby się nic nie stało. Kiedy zapakowała wszystko do samochodu zauważyła nową budkę totolotka. i wiszące nad nim wielkie ogłoszenie? Kumulacja 17 mln?. Postanowiła, że puści jeden los, choć jeszcze nigdy nie grała w dużego lotka.
Kiedy wieczorem nadeszła godzinna losowania, usiadła mężowi na kolanach i trzymając los w racach spokojnie patrzyła na skaczące kolorowe kulki. Prezenterka odczytała szczęśliwe liczby.
Patrycja zerknęła na swój kupon i spokojnym głosem z lekką nutą zdziwienia powiedziała do Marka ?Zobacz, mam 6.? Marek wyrwał jej los, przeczytał liczby, i z krzykiem zerwał się z fotela zrzucając Patrycję na podłogę. Ona wstała, popatrzyła się na męża po czym usiadła na kanapie i stoickim głosem zapytała ?Co zjesz na kolacje??

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

muszę napisać opowiadanie o stoiku we współczesnym świecie. nie wiem o czym napisać i jak ?

muszę napisać opowiadanie o stoiku we współczesnym świecie. nie wiem o czym napisać i jak ?...

Język polski

Opowiadanie o Stoiku "Stoik"

?Stoik?
Żyjemy w świecie, w którym często zdarzają się akty przemocy, agresji ; śmierć. Najbliższe sobie osoby oddalają się, nie wiedząc, że mogą więcej ze sobą nie porozmawiać. Lecz na Ziemi są ludzie, którzy niegdy nie wpad...

Język polski

Opowiadanie o Stoiku, którego akcja toczy się we współczesnym świecie.

Stoik
Nie było to dawno temu. Historia ta w odróżnieniu od innych nie miała miejsca ani za górami ani za lasami, ani też w żadnej innej baśniowej krainie. Miedzy drzewami nie biegały miniaturowe krasnoludki w poszukiwaniu królewny śni...

Język polski

Napisz opowiadanie o współczesnym stoiku zastosuj zwiazki frazeologiczne poznane na lekcji złoty srodek stoicki spokój pliska

Napisz opowiadanie o współczesnym stoiku zastosuj zwiazki frazeologiczne poznane na lekcji złoty srodek stoicki spokój pliska...

Język polski

Napisz opowiadanie o współczesnym stoiku zastosuj zwiazki frazeologiczne poznane na lekcji złoty srodek stoicki spokój pliska

Napisz opowiadanie o współczesnym stoiku zastosuj zwiazki frazeologiczne poznane na lekcji złoty srodek stoicki spokój pliska...