Charakterystyka przyjaciela

Moja najlepsza przyjaciółką jest Ewa Wesołowska. Wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka w domku jednorodzinnym we Wrocławiu. Ewa ma 13 lat i jest uczennicą pierwszej klasy gimnazjum. Jej starsza siostra studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Ewa jest szczupła i wysoka. Jest brunetką o brązowych oczach i drobnej budowie ciała. Na czerwonych, pełnych ustach często gości uśmiech. Prowadząc rozmowę mówi głośnym i donośnym głosem, gestykulując przy tym rękami. Ewa ubiera się w stylu sportowym. Porusza się szybkim i dużym krokiem. Interesuje się matematyką i geografią. Potrafi w pamięci obliczać wyniki dużych i skomplikowanych liczb. Bardzo dobrze pływa i gra w tenisa ziemnego. Jej hobby to muzyka i taniec.

Ewa z charakteru jest miła i dowcipna. Potrafi wprowadzić w dobry humor nawet największego pesymistę. Jest pełna energii i ma bujną wyobraźnię. Jest także uparta. Lubi postawić na swoim i nie przekonają jej żadne argumenty. Ewa jest też wielką gadułą. Potrafi rozmawiać bez wytchnienia nawet przez kilka godzin. W stosunku do innych jest zawsze grzeczna i życzliwa. Wypowiada się całymi zdaniami i z pełnym szacunkiem zarówno do starszych, jak i do młodszych.

Uważam, że Ewa jest osobą sympatyczną i miłą. Jest odważna, ponieważ nie boi się wyrazić własnego zdania. Jest także odpowiedzialna, gdyż zawsze wywiązuje się z poleconych jej obowiązków.

Ewa jest moją najlepszą przyjaciółką, na której można polegać i powierzyć każdą tajemnicę.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka przyjaciela 1.Imię Janek 2.Wiek-22 3.Wygląd-Brązowe włosy błękitne oczy pls Daję naj!!

Charakterystyka przyjaciela 1.Imię Janek 2.Wiek-22 3.Wygląd-Brązowe włosy błękitne oczy pls Daję naj!!...

Język polski

napisz charakterystyka przyjaciela

napisz charakterystyka przyjaciela...

Język polski

Napisz charakterystykę z elementami bezpośrednimi charakterystyka przyjaciela                  powyżej 2 kartek

Napisz charakterystykę z elementami bezpośrednimi charakterystyka przyjaciela                  powyżej 2 kartek...

Język polski

charakterystyka przyjaciela

charakterystyka przyjaciela...

Język polski

Charakterystyka przyjaciela. Proszę o jak najszybszą odpowiedz

Charakterystyka przyjaciela. Proszę o jak najszybszą odpowiedz...

Język rosyjski

Charakterystyka przyjaciela tylko wszystko po rosyjsku . Na dzisiaj

Charakterystyka przyjaciela tylko wszystko po rosyjsku . Na dzisiaj...