Charakterystyka przyjaciela

Moja najlepsza przyjaciółką jest Ewa Wesołowska. Wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka w domku jednorodzinnym we Wrocławiu. Ewa ma 13 lat i jest uczennicą pierwszej klasy gimnazjum. Jej starsza siostra studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Ewa jest szczupła i wysoka. Jest brunetką o brązowych oczach i drobnej budowie ciała. Na czerwonych, pełnych ustach często gości uśmiech. Prowadząc rozmowę mówi głośnym i donośnym głosem, gestykulując przy tym rękami. Ewa ubiera się w stylu sportowym. Porusza się szybkim i dużym krokiem. Interesuje się matematyką i geografią. Potrafi w pamięci obliczać wyniki dużych i skomplikowanych liczb. Bardzo dobrze pływa i gra w tenisa ziemnego. Jej hobby to muzyka i taniec.

Ewa z charakteru jest miła i dowcipna. Potrafi wprowadzić w dobry humor nawet największego pesymistę. Jest pełna energii i ma bujną wyobraźnię. Jest także uparta. Lubi postawić na swoim i nie przekonają jej żadne argumenty. Ewa jest też wielką gadułą. Potrafi rozmawiać bez wytchnienia nawet przez kilka godzin. W stosunku do innych jest zawsze grzeczna i życzliwa. Wypowiada się całymi zdaniami i z pełnym szacunkiem zarówno do starszych, jak i do młodszych.

Uważam, że Ewa jest osobą sympatyczną i miłą. Jest odważna, ponieważ nie boi się wyrazić własnego zdania. Jest także odpowiedzialna, gdyż zawsze wywiązuje się z poleconych jej obowiązków.

Ewa jest moją najlepszą przyjaciółką, na której można polegać i powierzyć każdą tajemnicę.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka przyjaciela 1.Imię Janek 2.Wiek-22 3.Wygląd-Brązowe włosy błękitne oczy pls Daję naj!!

Charakterystyka przyjaciela 1.Imię Janek 2.Wiek-22 3.Wygląd-Brązowe włosy błękitne oczy pls Daję naj!!...

Język polski

Charakterystyka przyjaciela.

Moje grono bliskich znajomych jest dość małe. Najbardziej wartościową osobą, którą do tej pory spotkałam, jest pewien chłopak. Ma na imię Marian. Poznałem go na koloniach, w ubiegłe wakacje. Przybiegłem ostatni do autokaru i wolne był...

Język polski

Charakterystyka przyjaciela

Moja najlepsza przyjaciółką jest Ewa Wesołowska. Wraz z rodzicami i rodzeństwem mieszka w domku jednorodzinnym we Wrocławiu. Ewa ma 13 lat i jest uczennicą pierwszej klasy gimnazjum. Jej starsza siostra studiuje na Uniwersytecie Jagielloński...

Język polski

Charakterystyka przyjaciela/przyjaciółki

Moja przyjaciółka ma na imię Weronika Wójcik. Jest ona 13-letnią dziewczyną chodzącą do 6 klasy szkoły podstawowej.
Weronika jest wysoką, szczupłą osobą. Ma długie, proste, blond włosy które często czesze w warkocz. Jej oczy są...

Język angielski

Charakterystyka przyjaciela

I would like to write abort my friend Anna. I met her three years ago. My mother introduced us. My mum knows her as her mother and main were working together for a whiled. We had gone to England to her ankle and we have been spending a month there. ...

Język polski

Ignacy Rzecki przyjacielem - charakterystyka.

Ignacy Rzecki jako wypróbowany przyjaciel Wokulskiego i ludzi w ogóle - przeanalizuj sytuacje, w których zaufanie do Wokulskiego zostało wystawione na próbę oraz stosunek Rzeckiego do subiektów, klientek sklepu, Żydów, studentów, Szumana, ...