Przykład CV

miejscowość, data

Imię i nazwisko
ul.
Kod pocztowy i miejscowość
tel.

WYKSZTAŁCENIE:
2013 ? 2016 ? studia licencjackie na Filologii Polskiej w Poznaniu
2012 ? 2017 ? studia na Wyższej Szkoła Handlu I Reklamy we Wrocławiu
2009 ? 2012 ? Technikum handlowe, p. zarządzanie informacją w Opolu

ZATRUDNIENIE:
I 2010 ? X 2011 ? praca kuriera w firmie kurierskiej ?Przesyłka? w Opolu
VII 2011 ? IV 2012 ? kelner w restauracji ?Filiżanusia?, praca również ?na kasie?
II 2012 ? IX 2013 ? młodszy projektant stron internetowych w korporacji reklamowej ?Styl i smak?
IX 2013 ? V 2014 ? starszy projektant stron internetowych w korporacji ?Styl i smak?
V 2014 ? X 2015 ? młodszy ?copywriter? w korporacji reklamowej ?Styl i smak?
X 2015 ? XII 2016 ? starszy ?copywriter? w korporacji reklamowej ?Styl i smak?
I 2017 ? do teraz ? rzecznik prasowy ?Zakładu Ubezpieczeń Płacowych, Rentowych i Emerytalnych? w Warszawie.

UMIEJĘTNOŚCI:
- VI 2007 ? First Certificate of English [FCE]
- XII 2009 ? Certificate Advanced of English [CEA]
- VII 2011 ? Zertifikat Deutsch [Zd]
- XII 2014 ? Zertifikat Deutsch fr den Beruf [ZDfB]
- IX 2010 ? IV 2011 ? kurs obsługi komputerowych programów artystycznych typu Adober Reader, CorelDRAW etc.
- znajomość języka rosyjskiego w stopniu komunikatywnym,
- podstawowa znajomość języka francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego,
- znajomość języka HTML

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji [ust. z dn. 29 VIII 1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr133, poz833.]

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Wazne to jest zadanie na jutro proszę o pomoc . W załączniku jest zdj z zadaniem . Podaje odp jakie mają być. Przykład a=6 Przykład b=2,7 Przykład c =3 Przykład d=4/9. /-to ułamek Przykład e=2/3 Przykład f=2/5 NAJWIĘKSZA ILOŚĆ PUNKTÓW !!!!!!

Wazne to jest zadanie na jutro proszę o pomoc . W załączniku jest zdj z zadaniem . Podaje odp jakie mają być. Przykład a=6 Przykład b=2,7 Przykład c =3 Przykład d=4/9. /-to ułamek Przykład e=2/3 Przykład f=2/5 NAJWIĘKSZA ILOŚ...

Język polski

Wpisz nazwy części mowy, które są zastępowane przez zaimki. Zaimki zastępują w zdaniu niektóre części mowy: -.............., na przykład ,,on' -.............,na przykład ,,kilka' - ..............,na przykład ,,taki' -................, na przykład

Wpisz nazwy części mowy, które są zastępowane przez zaimki. Zaimki zastępują w zdaniu niektóre części mowy: -.............., na przykład ,,on' -.............,na przykład ,,kilka' - ..............,na przykład ,,taki' -..............

Matematyka

TWIERDZENIE PITAGORASA Uwaga! Proszę o dokładne obliczenia. Przykład 1) a = 8, b = 6, c= ? Przykład 2) a = 2√2, b = 3√2, c = ? Przykład 3) a = 4, c = 5√5, b = ? Przykład 4) b = 5√2, c = 6√3, a = ?

TWIERDZENIE PITAGORASA Uwaga! Proszę o dokładne obliczenia. Przykład 1) a = 8, b = 6, c= ? Przykład 2) a = 2√2, b = 3√2, c = ? Przykład 3) a = 4, c = 5√5, b = ? Przykład 4) b = 5√2, c = 6√3, a = ?...

Język polski

Szkoła podstawowa klasa6 Znajdź przykłady które potwierdzają słowa osoby mówiącej w wierszu dotyczące różnorodności ludzi i ich zachowań a) Podaj odpowiedni przykład że niestałość spełnia swe zadanie - przykład:.... i ci co tak kochają że bronią błędów -

Szkoła podstawowa klasa6 Znajdź przykłady które potwierdzają słowa osoby mówiącej w wierszu dotyczące różnorodności ludzi i ich zachowań a) Podaj odpowiedni przykład że niestałość spełnia swe zadanie - przykład:.... i ci co tak ...

Matematyka

równania oblicz pierwszy przykład 2x-8+3x=16+2x drugi przykład -4a-7= -20-6a trzeci przykład 2x-15=20-3x+5x

równania oblicz pierwszy przykład 2x-8+3x=16+2x drugi przykład -4a-7= -20-6a trzeci przykład 2x-15=20-3x+5x...

Przyroda

podaj nazwę grupy roślin,którą oponiższe zdanie. te wieloletnie rośliny zielne zimują pod zięmią w postaci kłączy (na przykład konwalie i trawy),bulw (na przykład dalie), cebul (na przykład krokusy i przebiśniegi).

podaj nazwę grupy roślin,którą oponiższe zdanie. te wieloletnie rośliny zielne zimują pod zięmią w postaci kłączy (na przykład konwalie i trawy),bulw (na przykład dalie), cebul (na przykład krokusy i przebiśniegi)....