Charakterystyka Aragorna "Władca pierścieni".

Gandalf, Legolas, Aragorn i Gimli to moje ulubione postacie z książki tolkiena jak i filmu wyreżyserowanego przez Petera Jacksona. Postanowiłem że z tych postaci wybiorę Aragorna i wam przedstawię z jak najlepszej strony.

Aragorn syn Arathorna był doskonałym Łazikiem, który potrafił wyjść cało z każdego zadania. Był on jednym z drużyny pierścienia. Gdy drużyna się rozpadła i podrurzował z Legolasem i Gimlim wykazał się swoją odwagą szczególnie pod koniec "Powrotu króla" jak sami zresztą wiecie.

Aragorn ma czarne, długie włosy i wysmukłą twarz. Kochał się w Arwenie elfce, córce Elronda. Był on doskonałym wojownikiem i tym właśnie zaimponował mi w trzeciej części filmu pt "Władca Pieścieni Powrót Króla".

Kto jeszcze nie był na tym filmie w kinie to lepiej sie pospieszcie. Wam także sie spodoba. Mam nadzieje że coć troche was zachę ciłem tym opisem do obejrzenia tej postaci na ekranie kinowym.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Charakterystyka Aragorna "Władca pierścieni".

Gandalf, Legolas, Aragorn i Gimli to moje ulubione postacie z książki tolkiena jak i filmu wyreżyserowanego przez Petera Jacksona. Postanowiłem że z tych postaci wybiorę Aragorna i wam przedstawię z jak najlepszej strony.

Aragorn sy...

Język polski

"Władca Pierścieni" - charakterystyka Aragorna.

Aragorn – jeden z głównych bohaterów trylogii J.R.R. Tolkiena Władca pierścieni. A. jest odległym, choć bezpośrednim potomkiem władców Arnoru – Północnego Królestwa. Założyli je w Śródziemiu – wraz z opisanym w książce Gondo...