Przemówienie z okazji Dnia Eukacji Narodowej / Dnia Nauczyciela

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy!

Zbliża się Dzień Edukacji Narodowej,Wasze Święto, święto polskiej oświaty.

Trudno znaleźć słowa, które były by odpowiednie, aby podziękować Wam za Waszą pracę, poświęcenie i za serce, które wkładacie w naszą edukację i wychowanie.

Nasze podziękowanie to wdzięczność, to obietnica, że dzięki Wam wyrośniemy na ludzi wartościowych. Składamy gorące życzenia i podziękowania wszystkim nauczycielom bez względu na to, czego uczą. Każda dziedzina nauki jest równie ważna w rozwoju człowieka. Chociaż uczniowie nie traktują wszystkich przedmiotów na równi i uważają, że niektóre są niepotrzebne to właśnie nauczyciel podejmuje się bardzo trudnego zadania, zainteresowania uczniów przedmiotem którego jest wykładowcą, pokazania poprzez stosowanie różnych form wykładów, że przedmiot którego uczy wart jest większego zainteresowania. Od tego bowiem zależy jak uczniowie traktują poszczególne przedmioty.

Dziękujemy naszym nauczycielom i wychowawcom, za ich trud i poświęcenie, w szczególności zaś za to że są z nami zarówno w chwilach dobrych jak i złych, .że możemy na nich zawsze liczyć, że pomagają nam rozwiązywać nasze problemy a co najistotniejsze mobilizują do działania . To Wy obok naszych rodziców, kształtujecie nasze serca i umysły. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej odwagi, przecież to na Waszych barkach spoczywa zadanie wychowania przyszłego pokolenia. To Wy kształtujecie ludzi, którzy będą mieli wpływ na losy kraju i świata. To Wy troszczycie się o naszą przyszłość i nasze życie. Dziękujemy Wam za to że jesteście.

Prezent dla wychowawcy z okazji Dnia Nauczyciela

Dodaj swoją odpowiedź