Świat za 200 lat

Świat za 200 lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin. Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na innych planetach. Zwierzęta będą mówić i żyć o ok. 150 lat więcej niż obecnie, a my nie będziemy umierać. Powstaną nowe gatunki zwierząt hodowlanych oraz domowych takie jak np. konio-zebra i kuno-fretka. Ulice miast będą ze złota, a Dony ze srebra. Nie będzie skupów, lombardów i sklepów jubilerskich. Sklepy zostaną wyposażone w roboty, które będą nosić zakupy itp. Każdy dom zostanie wyposażony w dowolną ilość specjalnych robotów zastępujących służbę. Również nie będzie szkół, ponieważ ludzie zdobędą wiedzę od robotów. Poza tym lekarze wynajdą lekarstwa na różne choroby (np. raka). Rośliny zostaną sadzone w kółka na okrągłych skwerkach. Drzewa urosną 2 razy takie jak są. Skolonizujemy bardzo dużo nowych planet. Nie trzeba będzie chodzić do pracy, ponieważ wszystkie nasze obowiązki będą wykonywać roboty. Większość pustyni zamieni się w urodzajne ziemie oraz olbrzymie plaże. Ludzie osiedlą się w dżunglach. Nie będzie się produkować tyle śmieci dzięki wielorazowym pojemnikom.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Świat za 200 lat

Świat za 200 lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin. Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na innych planetach. Zwierzęta będą mówić i żyć o ok. 150 lat więcej niż ob...

Język polski

Napis jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat (kosmici itp.)

Napis jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat (kosmici itp.)...

Żywienie człowieka

Żywienie dzieci w wieku od 1 do 3 lat

ŻYWIENIE DZIECI W WIEKU 1 DO 3 LAT

Po bardzo dynamicznym okresie rozwoju w okresie niemowlęcym następuje znaczne zmniejszenie tempa wzrostu dziecka. W czasie od ukończenia pierwszego do trzeciego roku życia dziecko rocznie wzrasta o ok...

Geografia

Europa - charakterystyka kontynentu

Co to jest Europa?


Europa jest to część świata na półkuli pn., stanowi wraz z Azją kontynent zw. Eurazją. Od pn. i pd. otaczają Europę O. Arktyczny i morza poboczne O. Atlantyckiego: Północne, Norweskie, Barentsa oraz morza ...

Religia

Religie świata

Religie świata

Judaizm

Gwiazda Dawida (zwana też Tarczą Dawida), Magen Dawid - jeden z symboli judaizmu

JUDAIZM [łac.], mozaizm, wyznanie mojżeszowe, religia Żydów; także zespół wierzeń, wartości etycznych i p...

Historia

Statożytność.

Historia jest magistra vitae, mawiali Rzymianie. Historia jest nauczycielką życia. Jeśli nawet bywa złą nauczycielką – a popełniane przez ludzi te same błędy są na to dowodem – to warto historię dobrze znać. Nawet po to, by błędów...