Świat za 200 lat

Świat za 200 lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin. Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na innych planetach. Zwierzęta będą mówić i żyć o ok. 150 lat więcej niż obecnie, a my nie będziemy umierać. Powstaną nowe gatunki zwierząt hodowlanych oraz domowych takie jak np. konio-zebra i kuno-fretka. Ulice miast będą ze złota, a Dony ze srebra. Nie będzie skupów, lombardów i sklepów jubilerskich. Sklepy zostaną wyposażone w roboty, które będą nosić zakupy itp. Każdy dom zostanie wyposażony w dowolną ilość specjalnych robotów zastępujących służbę. Również nie będzie szkół, ponieważ ludzie zdobędą wiedzę od robotów. Poza tym lekarze wynajdą lekarstwa na różne choroby (np. raka). Rośliny zostaną sadzone w kółka na okrągłych skwerkach. Drzewa urosną 2 razy takie jak są. Skolonizujemy bardzo dużo nowych planet. Nie trzeba będzie chodzić do pracy, ponieważ wszystkie nasze obowiązki będą wykonywać roboty. Większość pustyni zamieni się w urodzajne ziemie oraz olbrzymie plaże. Ludzie osiedlą się w dżunglach. Nie będzie się produkować tyle śmieci dzięki wielorazowym pojemnikom.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napis jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat (kosmici itp.)

Napis jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat (kosmici itp.)...

Język angielski

Świat za 200 lat wypracowanie ok 100 słów

Świat za 200 lat wypracowanie ok 100 słów...

Język polski

Hej ;) TEMAT: Świat za 200 lat. Jak najciekawiej, jak wszystko będzie wyglądało, co się zmieni.. ;))

Hej ;) TEMAT: Świat za 200 lat. Jak najciekawiej, jak wszystko będzie wyglądało, co się zmieni.. ;))...

Język polski

Opisz świat przyszłości za sto lub 200 lat :P

Opisz świat przyszłości za sto lub 200 lat :P...

Język polski

Opisz świat przyszłości za 100 lub 200 lat  pls szybko daje naj

Opisz świat przyszłości za 100 lub 200 lat  pls szybko daje naj...