Sommerferien - wakacje w czasie Perfekt

wakacje czas Perfekt

Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej kochanej babci i wujka.Właśnie tam poznałam super kolegów i się zakochałam.Na początku było trochę nudno bo ciągle jeździliśmy po rodzinie której dawno nie widziałyśmy.Ale gdy rodzice wyjechali z moimi młodszymi siostrami a ja zostałam z starszą siostrą było wspaniale.W dzień siedzieliśmy na plaży lub nad jeziorem,tam opalałyśmy się i kapałyśmy się.Wieczorami chodziłyśmy na spacery do późna ze znajomymi lub jeździliśmy na niezapomniane imprezy gdzie poznałam swojego chłopaka.Wakacje w tym roku były cudowne i niezapomniane już nie mogę się doczekać następnych.

Meine letze Sommerfereien habe ich am Meer in Byszewo verbracht.Byszewo liegt 20 km von Kołobrzeg.Ich war bei meiner liebten Oma und meinem Onkel.Dort habe ich tolle Kollegen kennen gelernt und mich verliebt. Am Anfanf war ein bisschen langweilig, denn wir haben stndig die Familie,die wir lange nicht gesehen haben, besucht.Wenn meine Eltern mit meinen kleineren Schwestern gefahren sind und ich mit meiner lteren Schwester gebliben bin,war toll.Wir haben am Strand gesessen und dort haben wir uns gesonnt und gebadet.Am Abend sind wir spazieren gegangen und in die tollen Party gefahren,wo ich meinen Freund kennen gelernt habe.Die Sommerferien waren in diesem Jahr wunderbar und ich vergesse sie nie.Ich warte ungeduldig auf nchste.

Dodaj swoją odpowiedź
Język niemiecki

Wypisz czasowniki do tematu SOMMERFERIEN. Podaj Partizip perfekt. Opisz wakacje w czasie Perfekt.    

Wypisz czasowniki do tematu SOMMERFERIEN. Podaj Partizip perfekt. Opisz wakacje w czasie Perfekt.    ...

Język niemiecki

Wie hast du deine sommerferien verbracht. Jak spędziłeś swoje wakacje. Opisz w 15 zdaniach w czasie in Perfekt.  Daje naj ;)

Wie hast du deine sommerferien verbracht. Jak spędziłeś swoje wakacje. Opisz w 15 zdaniach w czasie in Perfekt.  Daje naj ;)...

Język niemiecki

Odpowiedz na pytania w czasie przeszłym Perfekt zgodnie z moimi odpowiedziami. 1) Wann/Wie lange warst du in den Sommerferien? - Kiedy/Jak długo? Tydzień, w sierpniu. 2) Mit wern bist du gereist? - Z kim podrózowałeś? Z rodziną. 3) Hast du dich g

Odpowiedz na pytania w czasie przeszłym Perfekt zgodnie z moimi odpowiedziami. 1) Wann/Wie lange warst du in den Sommerferien? - Kiedy/Jak długo? Tydzień, w sierpniu. 2) Mit wern bist du gereist? - Z kim podrózowałeś? Z rodziną. 3) H...