napisz opowiadanie o szkolnej wycieczce w gory (byle jaka wycieczka, nie sprawozdanie)

Wczoraj byliśmy całą klasą w górach!Było prze zabawnie!Napoczątek byliśmy na ogromnej górce i zjerzdzaliśmy na nartach!Niektórzy nie umieli zjerzdzać więc czekali na dole razem z naszym przewodnikiem.Następnie mieliśmy 30minut dla siebie.Najgorsze było to że wróciłem ze zdartym kolanem,bo się przewróciłem,ale tego dnia nigdy nie zapomne.

Jutro mamy pojechać do Zakopanego. Bardzo nie moge się doczekać że w końcu pierwszy raz pojade w góry. Nigdy tam nie byłam to będzie moja pierwsza wycieczka w góry. Musze spakować potrzebne rzeczy: czekolada gdybym zgłodniała, aparat dorobienia zdjęć, duże buty, mape i kompas, picie i itd. Następnego dnia mieliśmy się spotkać przed szkołą o równej 8. Żeby było nam miło i wesoło podśpiewywaliśmy sobie piosenki.Gdy byliśmy na miejscu na początku poszliśmy do schronienia aby się wypakować i dać znać przewodnikowi że jesteśmy. Zwiedzaliśmy piękne krajobrazy gór. Gdy wróciłam do domu z wycieczki opowiedzilałam o wszystkim rodzicom. Nigdy nie zapomne.tego wspaniałego dnia. Myśle że pomogłam :)