Charekterystyka Tomka Sawyera.

Tomek główny bohater powieści Marka Twaina "Przygody Tomka Sawyera". Mieszka z ciocią Polly, Sidem i Mary w St.Petersburg nad Misissipi. Jest sierotą ima 11-naście lat. Jego pseudonim to Czarny Mściciel Hiszpańskich Wód.
Tomek jest szczupły i niski oraz bardzo szybko się porusza. Ma ciemne, kręcone włosy i niebieskie oczy. Tomek w niedzielę ubiera się w drugie ubranie, słomkowy kapelusz i buty które niechętnie nakłada. W inne dni nakłada płócienne ubranie, nie chodzi w butach.
Chłopiec jest roztrzepany, wagaruje, nielubi pracować oraz jest łasuchem i leniuchem. Pali i żuje tytoń. Tomek jest odważny, uczciwy, dobry i bardzo lojalny.
Bohaterowie powieści mówią o Tomku ,że jest psotnikiem, urwisem, roztrzepańcem i jest lojalny.
Myślę ,że Tomek jest psotnikiem, jest lojalny i jest bardzo sprytny. Jego spryt widać przy tym jak umie się schować przed ciocią Polly.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

pomożecie mi z charekterystyka Tomka Sawyera

pomożecie mi z charekterystyka Tomka Sawyera...

Język polski

charekterystyka Tomka Sawyera

charekterystyka Tomka Sawyera...