Kwasy - kwas siarkowy

Patrz załącznik

Dodaj swoją odpowiedź
Chemia

Wypisz zastosowanie kwasów w życiu codziennym  chodzi o kwasy : * kwas siarkowy  *kwas azotowy *kwas fosforowy  *kwas węglowy 

Wypisz zastosowanie kwasów w życiu codziennym  chodzi o kwasy : * kwas siarkowy  *kwas azotowy *kwas fosforowy  *kwas węglowy ...

Chemia

Z jakich i ilu pierwiastków składają się kwasy Kwas siarkowy 4 i kwas siarkowodorowy

Z jakich i ilu pierwiastków składają się kwasy Kwas siarkowy 4 i kwas siarkowodorowy...

Chemia

Poszukać w sklepie który z tych kwasów spożywamy: Kwasy: 1.kwas siarkowy 4 2.kwas siarkowy 6 3.kwas węglowy 4.kwas azotowy 5 5.kwas metafosforowy 5 6.kwas ortofosforowy 5   Trzeba podać który z nich występuje w jakim produkcie

Poszukać w sklepie który z tych kwasów spożywamy: Kwasy: 1.kwas siarkowy 4 2.kwas siarkowy 6 3.kwas węglowy 4.kwas azotowy 5 5.kwas metafosforowy 5 6.kwas ortofosforowy 5   Trzeba podać który z nich występuje w jakim produkcie...

Chemia

Napisz wzory tlenków, z których w reakcji z wodą powstają kwasy: kwas Azotowy(V), Kwas Azotowy(III), Kwas Siarkowy (IV), Kwas Siarkowy (VI), kwas Fosforowy (V)

Napisz wzory tlenków, z których w reakcji z wodą powstają kwasy: kwas Azotowy(V), Kwas Azotowy(III), Kwas Siarkowy (IV), Kwas Siarkowy (VI), kwas Fosforowy (V)...

Chemia

rozpisz reakcję zobojętnienia każdego kwasu z każdą zasadą. kwasy: -kwas węglowy -kwas azotowy (V) - kwas siarkowy (II) -kwas siarkowy (VI) -kwas fosforowy (V) zasady: -potasowa -sodowa -wapniowa -azotanowa proszę o pomoc :-)

rozpisz reakcję zobojętnienia każdego kwasu z każdą zasadą. kwasy: -kwas węglowy -kwas azotowy (V) - kwas siarkowy (II) -kwas siarkowy (VI) -kwas fosforowy (V) zasady: -potasowa -sodowa -wapniowa -azotanowa proszę o pomoc :-)...

Chemia

może mi ktoś podać wzory na kwas azotanowy V Kwas węglowy kwas siarkowy VI Kwas solny Kwasy bromowodorowy kwas jodowodorowy kwas chlorowodorowy

może mi ktoś podać wzory na kwas azotanowy V Kwas węglowy kwas siarkowy VI Kwas solny Kwasy bromowodorowy kwas jodowodorowy kwas chlorowodorowy...