Napisz list jako żona modna do przyjaciółki, pełen skarg, wyznań, komentarzy.

Kochana Przyjaciółko!
W pierwszych słowach mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i przeprosić, że tak długo nie pisałam, ale mam coś na swoje usprawiedliwienie: wyszłam za mąż. Niestety nie jestem szczęśliwa i nie masz mi czego zazdrościć. Mój mąż to gbur i drobnomieszczanin. Mieszka w takich warunkach, że nie wpuściłabym tam nawet swojego kota. Najpierw prawił mi komplementy, a teraz tylko narzeka i narzeka. Nie jest postępowy, nawet do miasta na zimę nie chce pojechać, bo się boi zostawić ojcowizny, a co on tam ma... Lichą chatkę i kilka zabudowań gospodarskich, ruina. A jak się zdenerwował, kiedy zrobiłam przyjęcie! Coś się mu tam spaliło, zamiast się bawić to jeszcze na mnie krzyczał. Zastanawiam się nad rozwodem. Co mi radzisz?
Pozdrawiam.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

Napisz list jako żona modna do przyjaciółki, pełen skarg, wyznań, komentarzy.

Kochana Przyjaciółko!
W pierwszych słowach mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić i przeprosić, że tak długo nie pisałam, ale mam coś na swoje usprawiedliwienie: wyszłam za mąż. Niestety nie jestem szczęśliwa i nie masz...