Moja wymyślona utopia

Gdzieś na środkowym Pacyfiku położona jest mała wyspa o nazwie Senghai. Zamieszkana jest przez CingCiangów, interesują się oni mangą i anime (wszyscy, bez wyjątku) i wiążą ze swoją pasją sposób na życie. Weźmy na przykład Jednego z CingCiangów Mopetonga Pronga: Wstaje około 10 rano, ubiera sie, następnie musi posłuchać muzyki, która go nastroi do pracy (zależnie od tematu mangi, bądź anime słucha odpowiedniego gatunku muzycznego, np. jeśli pisze o demonach, ludziach-wilkach, wampirach to słucha metalu, a gdy o przyziemnych sprawach wtedy muzyki klasycznej, bądź popularnej), potem siada przy biurku i zaczyna rysować. Skończony rysunek odnosi do DOMU PRAC AM (anime-mangi). Jeśli skończył cały komiks, bądź odcinek zabiera go do DOMU WYDAWNICZEGO, stamtąd odsyłany jest do DOMU WYSYŁKOWEGO, skąd rozsyła się prace na cały świat. W zamian, za to co stworzył , dostaje pożywienie i przedmioty codziennego użytku. Co drugi dzień życia CingCiągów wygląda tak samo. A w ten Drugi Dzień Mopetong Prong, jak każdy na Senghai, robi na sobie wolne i zwiedza ogromną wyspę.

Dodaj swoją odpowiedź