Charakterystyka Tomka Sawyera. 1. Przedstawienie postaci . 2. Wyglad zewnętrzny. 3. Charakter i zachowanie. 4. Ocena bochatera . Pomóżcie , plisss, nie jestem dobra z polskiego , nie umiem . xd

Charakterystyka Tomka Sawyera. 1. Przedstawienie postaci . 2. Wyglad zewnętrzny. 3. Charakter i zachowanie. 4. Ocena bochatera . Pomóżcie , plisss, nie jestem dobra z polskiego , nie umiem . xd
Odpowiedź

1. Tomek Sawyera nie mial rodzicow tylko mial ciocię z ktorą mieszkal i mial on przyrodniego brata.Lubil rozne przygody i chodzil do 4-5 kl (nie pamietam) 2.Byl on wysokim. Twarz mial bladą. 3.on byl bardzo klotliwym z innymi ludzmi, klamczychem byl. Lubil wagarowac. Byl odwazny. 4. Mysle, ze ten bohater jest dobrym i mysle, ze on jest godny troche do sladowania, co byl odwaznym. P.S moze ocena jest nie dobra, ale ok co wiedzialam tym i pomoglam i sorry za blędy :P

Czy mi sie zdaje czy ty poprostu nie chodzisz do szkoly nie jestem czepliwa ale powinnas przeczytac ta ksiazke i juz

Dodaj swoją odpowiedź