Czy warto wysyłać dzieci na wycieczki.

Spróbuję udowodnić rodzicom, iż warto wysyłać nas na na wycieczki szkolne. Zobaczymy czy użuję dość silnych argumentów.
Rodzice powinni wysyłać nas na szkolne wycieczki, ponieważ zwiedzimy na nich wiele zabytkówi nie tylko. To jest dużo lepsze niż lekcja historii lub matematyki. Czyż nie mam racji? Na lekcjach siedzimy z niechęcią do nauki a na wycieczkach pochłaniamy wiedzę jak gąbka wodę. Można też upewnić się czy uda nam się samodzielnie przeżyć bez rodziców przez te kilka dni. Zazwyczaj to rodzice robią nam śniadanie i budza nas rano. Na takich wycieczkach możemy choć troche nauczyć się samodzielności i odpowiedzialności. Jesteśmy wtedy zdani sami na siebie. Czyż nie?
Mam nadzieję, iż powyższe argumenty was przekonują. Dziecko w towarzystwie dobrych kolegów czuje się lepiej, a więc wysyłajcie dzieci na wycieczki, napewno wiele wiedzy przyniosą ze sobą.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

potrzebuję pomocy w napisaniu rozprawki na temat : Czy warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne?

potrzebuję pomocy w napisaniu rozprawki na temat : Czy warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne?...

Język polski

Czy warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne?

Moim zdanie warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne, ponieważ mogą one poznawać nowe miejsca, nauczyć się czegoś, poznawanie historycznych miejsc. Postaram się to udowodnić w poniższych argumentach.
Pierwszym argumentem jest potrze...

Język polski

Czy warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne?

Moim zdaniem warto jest wysylac dzeci na wycieczki szkolne. Swoje zdanie uzasadnie ponizej.
Wycieczki szkolne integruja rowiesnikow, ci lepiej sie poznaja, bardziej sie do siebie przywiazuja, co pomaga im pozniej w pracy w szkole.

Jes...

Język polski

Czy warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne?

Zakładam, iż wysyłanie dzieci na wszelkie eskapady, zielone szkoły i inne formy takiego wypoczynku, przynosi wiele korzyści. Definicja słownikowa wycieczki to:
Dodatkowo wybór wyjazdu jest niezwykle różnorodny: począwszy od aktywnych ...

Język polski

Napisz argumenty do rozprawek: "Czy zgadzasz się, że muzyka łagodzi obyczje ???" "Przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne"   Z góry dzięki ;) 

Napisz argumenty do rozprawek: "Czy zgadzasz się, że muzyka łagodzi obyczje ???" "Przekonaj rodziców, że warto wysyłać dzieci na wycieczki szkolne"   Z góry dzięki ;) ...