Napisz reklamę swojęgo ulubionego przedmiotu! (Mój ulubiony przedmiot to jest Rower) 5 zdań min. 10 max. Najlepsze wybiore i dostanie "NAJLEPSZE"

Napisz reklamę swojęgo ulubionego przedmiotu! (Mój ulubiony przedmiot to jest Rower) 5 zdań min. 10 max. Najlepsze wybiore i dostanie "NAJLEPSZE"
Odpowiedź
Gromi

Mój ulubiony przedmiot to jest rower , wybieram się nim na wycieczki w piękną pogodę  , zwiedzam swoje miasto , jeżdżę sobie nim po lesie , wraz z przyjaciółmi jeździmy  co weekend na rowerach , jazda na rowerze sprawia mi przyjemność i relaksuje mnie , jeżdżę na rowerze zamiast autem , jeżdżę rowerem codziennie.

Lenaaaa

Moim ulubionym przedmiotem jest rower. Są jego różne rodzaje m.in. górski , miejski i inne. Można nim jeździć a także wyczyniać różne rzeczy. Może mieć różne, ciekawe kolory. Jest wyposażony w dzwonek, kierownice, przerzutki, dwa hamulce, pedały, bagażnik, koszyk, siodełko i jego cała obudowa stworzona z aluminium. Moim zdaniem jest bardzo wytrzymały na najgorszą trasę.

Dodaj swoją odpowiedź