ułoz zdania z wyrazami róża żaneta dużo ważna jeż pożar kałuża żart

ułoz zdania z wyrazami róża żaneta dużo ważna jeż pożar kałuża żart
Odpowiedź
783793707

Piekna róża wyrosła w moim ogrodzie. Moja koleżanka Żaneta bardzo pomaga mi w szkole. Za dużo dzisiaj zrobiłam i jestem zmęczona. To ważna decyzja , którą muszę podjąć. Jęż ma kolce , ale jest pożyteczny. Wielki pożar pokazywano w wiadomościach. Padało cały dzień i zrobiła sie wielka kałuża. Mój kolega zrobił głupi żart i teraz żałuje.

cycus

Jadąc do szkoły autobusem usłyszałam bardzo dobry żart, opowiem go kolegom. Po deszczu została na podwórku już tylko jedna, wielka kałuża. W lesie było bardzo sucho i nieostrożni spacerowicze spowodowali pożar. Mały jeż szukał schronienia w parku. Wybór nowej szkoły to ważna decyzja. Nowa koleżanka miała na imię Żaneta. Najpiękniejszy kwiat w naszym ogrodzie to  herbaciana róża.

Dodaj swoją odpowiedź