Smieszne wierszyki o bocianie

Smieszne wierszyki o bocianie
Odpowiedź
Darysha

Gdzieś w Wenecji na gondoli jedna para się... kołysze i zakłóca nocną ciszę. Na kamieniu siedzi glizda mówi, że ją boli... głowa bo to strefa atomowe. Przez las idą dwa zbóje, wiszą im do kolan... miecze bo to było średniowiecze. Przed bocianem leci mucha, bocian zaraz ją... wyprzedzi bo ją 3 godziny śledzi. Leci bocian borem lasem, wyma[cenzura]e swym... ogonem przywołując swoją żonę.  Witam! Kochane forumowiczki mam wielką prośbę tyczącą bociana a raczej  wierszyka o nim. Napisała do mnie koleżanka i prosi o wiersz o tym ptaku bo  jej synek potrzebuje go na konkurs do przedszkola. Mały ma pięć lat. Myślałam  intensywnie ale nic nie przychodzi mi na myśl. Może Brzechwa, może Tuwim?  Pomóżcie, proszę. Ela A może Sztaudynger ?. W Entliczkach-pentliczkach jest wiersz o bocianie,  niestety nie znam go na pamięć. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi do tego czasu,  przepiszę go wieczorem. Ania, mama Malinki i Nelki Bocian szuka  bocianicy. Nie wróciła z zagranicy. -Niech pan się nie smuci, bocianica wróci. Niech pan, panie bocianie, przygotuje dla swoje żony mieszkanie. -Gdzie? -Na drzewie wysokim albo na stodole. Albo wie pan, gdzie? Najlepiej nad naszym przedszkolem. licze na najjjj :D

kubax

Leci leci bociek do swej żony kołowrotek jego żona to kruk a na imię ma huk.

Dodaj swoją odpowiedź