List motywacyjny - wypracowanie gimnazjalne

Zdzisław Wojownik Częstochowa, 23 października 2010r. ul. Dzika 74
42-200 Częstochowa
tel. kom. 511-511-511


Telewizja TVN, dział rozrywki
Kierownik Planu ,,Taniec z Gwiazdami'
Kleofas Rzydło

Szanowny Panie Kierowniku,

bardzo zainteresowało mnie Pańskie ogłoszenie z 19 października 2010r. na portalu internetowym pracuj.pl o poszukiwaniu pracownika na stanowisko Treser Różowych Wiewiórek/ Asystent Operatora Świateł/ Wózkarz do programu ,,Taniec z gwiazdami'.Program ten jest moją prawdziwą pasją- oglądałem wszystkie 173 edycje i byłoby dla mnie wielkim zaszczytem móc współtworzyć kolejną z nich. Praca ta jest połączeniem wszystkich moich pasji: tańca, telewizji oraz dobrego humoru.

Posiadam wykształcenie które z pewnością spełnia wymagania stanowiska o które się ubiegam: w latach 1981-1985 uczęszczałem do Renomowanego Technikum Oświetleniowego nr 3 w Wagabugu na profil oświetleniowiec programów rozrywkowych. Po zdaniu matury z dobrymi wynikami rozpocząłem studia w Paryskiej Szkole Cyrkowej na kierunku treser wiewiórek, po roku zacząłem również drugi fakultet: koloryzacja zwierząt. Obydwa kierunki skończyłem z wyróżnieniem w roku 1991.

Moimi dodatkowymi kwalifikacjami niewątpliwie jest rozległa praktyka zawodowa: w latach 1991-1993 pracowałem jako złomiarz, gdzie do perfekcji rozwinąłem umiejętność obsługi wszelkiego typu wózków; od roku 1993 pracowałem na stanowisku Kierownik oświetlenia w Teatrze Narodowym w Tarzdzykistanie gdzie doskonaliłem nabyte w szkole średniej umiejętności; w roku 1997 przeprowadziłem się do New Delhi, gdzie rozpocząłem pracę jako treser błękitnych wiewiórek w sklepie mięsnym. Poza tym ukończyłem kurs tańca trzeciego stopnia, który to niewątpliwie pomógłby mi w przygotowaniu moich podopiecznych do programu.

Jestem osobą sumienną, i dokładną. Przywiązuje niezwykle wysoką wagę do perfekcyjnego wyuczenia roli przez moich podopiecznych. Czuję się odpowiedzialny za każdą pracę którą wykonuje co maksymalizuje jej efekty. Szybko się uczę i nabieram wprawy w każdym nowym zadaniu, które jest przede mną postawione. Dodatkowo jestem obowiązkowy, więc zawsze wywiązuje się z zadań zawodowych.

Praca ta jest wręcz wymarzona dla mnie i dlatego mam nadzieję, że udało mi się przekonać Pana do mojej kandydatury na to stanowisko.


Zdzisław Wojownik,

Dodaj swoją odpowiedź