narysuj kwadrat o boku 5 cm i oblicz jego obwód.

narysuj kwadrat o boku 5 cm i oblicz jego obwód.
Odpowiedź
paker124

5cm+5cm+5cm+5cm=20cm liczę na naj

wiki777

5*4=20cm obw banalne do której kl

Dodaj swoją odpowiedź
Matematyka

Bardzo proszę o szybkie zrobienie pozdrawiam :* a) Narysuj kwadrat o boku 5 cm i oblicz jego obwód b) narysuj prostokąt o wymiarach 2 cm x 3 cm Oblicz jego obwód

Bardzo proszę o szybkie zrobienie pozdrawiam :* a) Narysuj kwadrat o boku 5 cm i oblicz jego obwód b) narysuj prostokąt o wymiarach 2 cm x 3 cm Oblicz jego obwód...

Matematyka

prosze powiećcie co mam zrobic do tego zadania a ) narysuj kwadrat o boku 5 cm i oblicz jego obwód

prosze powiećcie co mam zrobic do tego zadania a ) narysuj kwadrat o boku 5 cm i oblicz jego obwód...

Matematyka

Zrobicie te zad prosze! prosze mam to na jutro plisss dam 38pkt. zad.2 narysuj kwadrat o boku 4cm 3mm i oblicz jego obwód. zad.3 oblicz obwód: kwadratu o boku 156m oblicz obwód: prostokąta o boki 8cm i drugim boku dwa razy dluższym. zad.4 oblicz dług

Zrobicie te zad prosze! prosze mam to na jutro plisss dam 38pkt. zad.2 narysuj kwadrat o boku 4cm 3mm i oblicz jego obwód. zad.3 oblicz obwód: kwadratu o boku 156m oblicz obwód: prostokąta o boki 8cm i drugim boku dwa razy dluższym. zad.4 ...

Matematyka

Narysuj niebieską kratkę kwadrat o boku 20 mm i oblicz jego obwód obok Narysuj kwadrat o boku 3 razy dłuższy niż bok niebieskiego kwadratu i oblicz jego obwód

Narysuj niebieską kratkę kwadrat o boku 20 mm i oblicz jego obwód obok Narysuj kwadrat o boku 3 razy dłuższy niż bok niebieskiego kwadratu i oblicz jego obwód...

Matematyka

jadzia chce rysować kwadrat którego obwód wynosi 16 cm Oblicz w pamięci i Napisz w okienku ile centymetrów będzie miał bok tego kwadratu Narysuj ten kwadrat zieloną kredką obok Narysuj kwadrat o boku 2 razy krótszy niż bok z zielonego kwadratu i oblicz je

jadzia chce rysować kwadrat którego obwód wynosi 16 cm Oblicz w pamięci i Napisz w okienku ile centymetrów będzie miał bok tego kwadratu Narysuj ten kwadrat zieloną kredką obok Narysuj kwadrat o boku 2 razy krótszy niż bok z zielonego kwa...