List miłosny.

Drogi Kubusiu Puchatku!

Już od dłuższego czasu skrycie wpatruję się w Twoją postać na lekcjach i przerwach… Obserwuję jak rozmawiasz z kolegami, nauczycielami, jak śmiejesz się i denerwujesz… Każdy Twój odruch czy grymas dla mnie jest najpiękniejszy na świecie! Jesteś dla mnie tym, czym jest Słońce dla Ziemi, i jesteś jedyny, jak Księżyc naszej planety. Moją planetą jesteś Ty, i nie wyobrażam już sobie życia bez Ciebie… Długo zwlekałam z napisaniem tego listu, ponieważ… obawiałam się, jak go przyjmiesz, czy nie wyśmiejesz moich uczuć, lub czy nie odrzucisz mnie. Początkowo chciałam zadzwonić do Ciebie, lecz nie miałam odwagi, uznałam, że list będzie odpowiedniejszy. Cóż…, o oczym mogłabym jeszcze Ci napisać? Chciałabym powiedzieć Ci milion rzeczy, ale nie potrafię tak… na papierze. Od dawna już marzę o tym, żeby się spotkać z Tobą. Gdybym tylko była w stanie, dałabym Ci gwiazdkę z nieba. Nie istnieją dla mnie inni chłopcy, ponieważ liczysz się dla mnie tylko Ty. ,,Moje sny pochowane w poduszkach pachnących jaśminem- wszystko o Tobie”. Bardzo lubię ten cytat, może właśnie, dlatego, że opisuje częściowo moje uczucia do Ciebie. Odwiedzasz mnie prawie co noc w moich snach. Jesteś połówką serca, bez której nie mogę żyć. Zauważ mnie w końcu proszę, i daj mi szansę.
Twoja
Oleńka K.

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

napisz list miłosny do róży w imieniu małego księcia lub napisz list miłosny do małego księcia w imieniu róży (można wybrać) to jest na jutro daje naj!

napisz list miłosny do róży w imieniu małego księcia lub napisz list miłosny do małego księcia w imieniu róży (można wybrać) to jest na jutro daje naj!...

Język polski

Mam napisać list miłosny, do Zenka wójcika z lektóry ,,Ten Obcy" w moim imieniu  pomużcie dajcie przykłady listu miłosnego ale do Zenka Wójcika   Pomocy na jutro ale list miłosny plis na jutro  pomocy  

Mam napisać list miłosny, do Zenka wójcika z lektóry ,,Ten Obcy" w moim imieniu  pomużcie dajcie przykłady listu miłosnego ale do Zenka Wójcika   Pomocy na jutro ale list miłosny plis na jutro  pomocy  ...

Religia

List miłosny – napiszcie list wyrażający Miłość Boga do człowieka, pokazujący że sami dla siebie mamy być takimi listami. Ma to być list Od Boga dla człowieka

List miłosny – napiszcie list wyrażający Miłość Boga do człowieka, pokazujący że sami dla siebie mamy być takimi listami. Ma to być list Od Boga dla człowieka...

Język polski

Napisać list na jeden z wybranych tematów 1. Moja klasa, szkoła 2. Planeta ziemia i świąt - list do osoby pozaziemskiej 3.List miłosny   Potrzebne na teraz !! DAJE NAJ

Napisać list na jeden z wybranych tematów 1. Moja klasa, szkoła 2. Planeta ziemia i świąt - list do osoby pozaziemskiej 3.List miłosny   Potrzebne na teraz !! DAJE NAJ...

Język polski

Teraz Ty napisz list miłosny do dziewczyny lub chłopca,wyznając w nim swoje uczucia i stylizując go na siedemnastowieczny list proszę pomóżcie napisać mi ten list

Teraz Ty napisz list miłosny do dziewczyny lub chłopca,wyznając w nim swoje uczucia i stylizując go na siedemnastowieczny list proszę pomóżcie napisać mi ten list...

Język polski

Witam wszystkich: Mógłby mi napisać list: Napisz w imieniu Orfeusza list do przebywającej w Hadesie Eurydyki. Pamiętaj, że jest to list miłosny.

Witam wszystkich: Mógłby mi napisać list: Napisz w imieniu Orfeusza list do przebywającej w Hadesie Eurydyki. Pamiętaj, że jest to list miłosny....