Napisz swój pamiętnik co robiłaś przez ostatnie 5 dni. PlIS. NA DZIŚ. DAM NAJ

7.05 Drogi pamiętniku ! Dzisiaj jest niezwykły dzień ! To pierwszy wpis w tym moim notatniku ! Niestety nie rozpisze się bo mam jutro dzień sprawdzianów , kartkówek , pytanek itp . Och życie jest nie sprawiedliwe .... 9.05 Kochany pamiętniku ! W piątek nie mogłam nic napisać bo po szkole pojechałam z przyjaciółmi na koncert Eweliny Lisowskiej ! Było bardzo ciekawie , zrobiłam dużo zdjęć ( mam nawet wspólne z nia ) a potem pojechałyśmy na pizze . Przed wyjazdem byłam na pierwszym piątku . Zostało mi jeszcze kolejne 9 do końca . Dzisiaj idę do koleżanki robić projekt na geografię . Nienawidzę tego przedmiotu no ale nie chcę kolejnej złej oceny . 10.05 Pamiętniku ! Dzisiaj jadę do babci i dziadka . JaK ja uwielbiam te wizyty ! Szkoda tylko , że na 2 godzinki bo mama po wywiadówce była zła z ocenami 11.05 Pamiętniku mój kochany ! Dzisiaj dostałam sześć z fizyki ! Ja w to jeszcze nie wierzę ! Idę teraz na rowery z bratem a potem znowu uczę sie aby mieć pasek choć w tym roku . Trochę krótkie, , więc możesz coś dodatkowego  dodać ;)