" Osoba najbilższa mojemu sercu - opis " czyli trzeba opisać troche wyglądu i jaki ma charakter.! napiszcie mame lub tate, ale lepiej mame xdd.! wygląd możeci napisać jak chcecie ja pozmieniam.! pliiisss.! ;* conajmniej strone.! ;*

Moja mam ma na imie Ania. Ma 40lai i od dziecka mieszka w warszawie.Ukończyła studia w kierunku medycyny i pracuje jako chirurg w Dziecięcej Klinice Onkologicznej. Ma ona szczupłą sylwetkę i jest średniego wzrostu. MA drobną twarz, ciemne długie i zdrowe włosy, czasem upina je w koka.JEst bardzo wesoła, ale zazwyczaj jej wyraz twarzy przypomina skwaszonego profesora z uczelni.:) Mama ma łagode przysposobienie, potrafi rozmawiać, słuchać i doradzać. JEst bardzo dokładna i szybko podejmuje decyzje, wkońcu tego wymaga jej praca.Jest bardzo życzliwa i miła, nie lubi jak sie jej ktoś wtrąca w zdanie.Lubi być słuchana, ale też lubi słuchać innych.Ceni przyjażń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna.Myśłe że moja mam jest osabą bystra, posiada zdolność szybkiego uczenia sie. Bardzo cenie i kocham swoja mame, poniewaz ma duze serce i miesci w nim milosc do mnie i do dzieci ktore leczy.Przezywa kazdy upadek, kazde odejscie dziecka ktore leczyla.Podziwiam ja bo wybrala zawod ktory jest na medal.I mysle ze wzyciu pujde jej sladem.