List do mamy z przeprosinami

Kochana Mamo.

Piszę ten list do Ciebie,aby powiedzieć ,jak bardzo Cię kocham.Jesteś najmilszą i najukochańszą osobą , jaką znam.Zrobiłaś dla mnie tyle dobrego ,że nie wiem jak Ci się odzwięcze ani kiedy.Poświęciłaś dla mnie swój czas i reygnowałaś ze swoich przyjemności.Zawsze z chęcią mnie wysłuchasz i pomożesz mi rozwiąząć nawet największy kłopot.Gdy nie wracam do domu na czas zawsze się o mnie martwiłaś.Dziękuje też , że znosiłaś moje humorki , lenistwo oraz bunt który niejednokrotnie dawał się we znaki.Czasami moje popisy przed innymi, Ty cierpliwie to znosiłaś.Przepraszam za słowa wypowiedziane w złości , bardzo ich żałuje.Podziwiam Cię za to ,ale i za wiele innych rzeczy przepraszam.Urodziłaś mnie i wykarmiłaś do dziś pamiętam nasze wspólne zabawy w parku.Pieczenie makowca i różnych innych ciast na święta.Ale żadne moje słowa nie zastąpiom tego , co do Ciebie czuje.Bez Ciebie nie poradziała bym sobie w życiu, choć czasem było gorzej albo lepiej to i tak potrafiłaś mnie zrozumieć.Napisałam ten list ponieważ chciałam Cie przeprosic i powiedzieć Ci że bardzo mocno Cie kocham!!!

Dodaj swoją odpowiedź
Język polski

napisz list do mamy z przeprosinami przez złe oceny zachowanie.. długie pilne!!!! na teraz

napisz list do mamy z przeprosinami przez złe oceny zachowanie.. długie pilne!!!! na teraz...

Język polski

Napisz list do mamy z podziękowaniami i przeprosinami. Proszę!! Daje naj i Dziękuję :)

Napisz list do mamy z podziękowaniami i przeprosinami. Proszę!! Daje naj i Dziękuję :)...

Język polski

List do kolegi z przeprosinami (nieoficjalny, krótki)

Cześć Franek! Honolulu 00.00.0000r.

Piszę ten list ponieważ czuję że muszę. Jest mi bardzo źle z tego powodu że Cię obraziłem.
Chcę jednak żebyś wiedział że powiedziałem to pod wpływem emocji. Tak naprawdę nie myśl...

Język polski

Pilnie potrzebuję list do mojej mamy :) Z podziękowaniem i przeprosinami :)

Pilnie potrzebuję list do mojej mamy :) Z podziękowaniem i przeprosinami :)...

Język angielski

proszę o przetłumaczenie mi ba j angielski. błagam ;) witam. wysyłamy list z ogromnymi przeprosinami w imieniu naszego biura podróży za wszystkie przykrość, Niedogodnenią i nie profesjonalne zachowanie naszego personelu. wobec osobom które przyczyniły s

proszę o przetłumaczenie mi ba j angielski. błagam ;) witam. wysyłamy list z ogromnymi przeprosinami w imieniu naszego biura podróży za wszystkie przykrość, Niedogodnenią i nie profesjonalne zachowanie naszego personelu. wobec osobom któ...