Opowiadanie o chłopcu który był nieszczęśliwy i chciał mieć przyjaciół

chlopiec byl ottracany od innych przez swoje dziecinne ubiory i zabawki ktore przynosil do szkoly typu samochodziki z bajek itp.chcial miec prawdziwych przyjaciol a nie tylko wymyslonych.w szkole nie mial na co liczyc bo wszyscy go wysmiewali nawet gdy siedzial bo mowili ze jest niziutki i gruby.pewnego dnia w wakacje pojechal na calutkie 2 miesiace to babci gdzie poznal kolege podobnego do niego tylko ze o rok mlodszego.zapoznali sie a potem ten mlodszy przedstawil go wszystkim w swojej klasie i swojego brata.rodzice go przeniesli do szkoly kolo babci i tam prowadzil szczesliwe dziecinstwo z dziecmi.

Pewnego dnia mieszkajacy w Warszawie chłopiec zamarzył sobie ze chce miec przyjacioł i ze chce od zycia troche szczescia.Gdy pewnego dnia przyszedł pobity do domu przez kolegow ze szkoły mama powiedziała ze go wysle do pieknego miasta.Zdziwiony niewiedział co moze byc piekniejszym miastem od Warszawy a mama powiedziała ze wysle go do Pieknego Poznania.Tam pierwszego dnia w kamienicy w ktorej zamieszkał poznanł grupke kolegów . Od tamtej chwili miał przyjaciół.

III Część Dziadów- opracowanie

Proszę nie zwracać uwagi na błędy, tutaj znajdują się jedynie materiały, które mogą przydać się do napisania pracy

3 Część Dziadów - Geneza. Konrad Wallenrod
A. Mickiewicz został wysłany w głąb Rosji. Nie wiedział, �...