Proszę niech ktoś napisze takie jakby rozpoczęcie do przedstawienia "Romeo i Julia". Ma być kto tam występuje, o co chodzi , tak jak zawsze w przedstawieniach szkolnych na początku.

Dziękujemy wszystkim za przybycie  na przedstawienie historii pt.: "Romeo i Julia" znakomitego angielskiego dramatopisarza Williama Szekspira. W poszczególne role wcielają się uczniowie klas(..........) pod przewodnictwem pani/pana ( imie nazwisko). Mam nadzieję, że występ nikogo nie znudzi, a dokładne wysłuchanie w ciszy niech będzie dobrym wynagrodzeniem dla denerwujących się aktorów. Zapraszam.